Bilişim ve Bilgisayar EğitimleriBilişim Eğitimleri :

3D Studio MAX

Üç boyutlu modelleme alanında tüm dünyada yaygın olarak kullanılan programlardan birisidir.Ülkemizde genellikle mimarlık,reklamcılık alanlarında kullanıldığı gibi basit bir mutfak,banyo tamiratı yapan işletmelere kadar birçok sektörde artık ihtiyaç haline gelmiştir.

3dsmax programını iyi derecede kullanabiliyor olmak tek başına bir iş kapısıdır desek abartmış olmayız.

Bu tarz bir programın iyi derecede öğrenilmesi ise tabiki profesyonelce yürütülen bir eğitim ve zaman gerektirmektedir.

İleri Excel

Excel,office programları içerisinde elektronik tablolama işlemlerini yaptığımız programdır. Son derece işlevsel bir yapısı olan excel hemen hemen her firmanın vazgeçilmez ihtiyacı haline gelmiştir.

Bu program başlangıçta basit ve herkes tarafından rahatlıkla kullanılabilir bir imaja sahip olsada içerisinde birçok karmaşık fonksiyonu barındırır.Doğru bir eğitim ve çalışma olmadan excelin bize sunduğu fonksiyon ve kolaylıklardan haberimiz dahi olmayacaktır.

Photoshop

Adobe Photoshop, piksel tabanlı görüntü, resim ve fotoğraf düzenlemede bir tek biçim olan, Adobe Systems'in sayısal fotoğraf işleme yazılımıdır.

Görsellerle uğraşan iş kollarının vazgeçilmezidir.Grafik tasarımcılar, web tasarımcılar, fotoğrafçılar ve reklam tasarımcıları gibi meslek kolları bunların başında gelmektedir.

Bu blog yazımda kursbudur.com üzerinden verdiğim eğitimlerden kısaca bahsetmeye çalıştım. Faydasının dokunduğunu temenni ediyorum.

Yazar: Buğrahan Sabuncu