eğitim ve sosyal hayat

Toplumsal hayatta küçükten büyüğe hepimizin sosyalleşmeye ve kendisine zaman ayırmaya ihtiyacı var. Günümüzde artık sadece ders başarısı ya da iş yerindeki sosyalleşmeler ile yetinilmediği bir gerçektir. Birçok farklı sebepten kendimizi geliştirmeye fırsat bulamadığımız bir gerçek. Aynı zamanda teknolojinin verdiği bir yalnızlık yaşadığımızı da kabul etmemiz gerekiyor. Bizler kurslarımızla hem çocukların hem de yetişkinlerin bireysel bilgi ve becerilerini geliştirebilmelerini hedeflemekteyiz.

Hafta sonu çocuklar için kurslarımızla farklı yaş gruplarından çocuklarla birlikte eğlenerek öğreniyoruz. Çocukların bilgi ve becerilerini geliştirmek ve onları sosyal hayata hazırlamak için farklı ilgi alanlarına yönlendirmeye çalışıyoruz. Özgüvenli, sosyal, kendini ifade edebilen çocuklar yetiştirmenin eğitimci olarak görevimiz olduğunun farkındayız. Bizler 2010 yılından beri bu bilinçle çalışmalarımızı sürdürmekteyiz. 

Hafta içi akşam yetişkin kurslarımızda da kendinize zaman ayırmanız için çalışmalarımızı sürdürmekteyiz.

Kurumumuz her alanda branş öğretmenleri ile çalışmaktadır. Aydınlık ortamımız ve güleryüzlü kadromuzla, yeni nesil eğitimde ve kişisel gelişim kurslarında iddialıyız.