Eğitimde Amaç

Eğitim olmazsa olmazlarımızdandır. Hele ki bir de başarıya aşıksak. İnsan, hayatı boyunca farkında olmadan hep serüven halindedir. Bazen yaşadığımız hayattan memnun olmasak da her zaman ileriyi düşünürüz. İşte vereceğim eğitimlerle sizlere keyifli anlar yaşatarak bilginize ve başarılarınıza ben de bir şeyler katmak istiyorum. Bunun için de kursbudur.com’dayım.

Gülin Özer

Kurslarımız ile kursiyerlerimizin donanımlı bir insan olmasını sağlıyoruz dünya artık uluslarası bir hal alıyor ve İngilizce bilen kişi sayısı gitgide artmakta hal böyle olunca İngilizce bilmek artık bir zorunluluk haline geldi verdiğimiz İngilizce kurslarında(okul öncesi-ilköğretim-lise-lgs-yds) kurs alan kursiyerlerimizi öğrenim gördüğü seviyeye uygun hale getirmekle kalmıyor İngilizce seviyesine seviye katıp onu donanımlı bir birey haline getiriyoruz tercihe bağlı olarak sadece aldığı herhangi bir sınav hazırlığı için eğitim vermeyip yanında İngilizcesini geliştirecek aktivitelerde de bulunup öğrenim gördüğü sınıfın sınavları hem rahatça geçip hem de diğer sınıfa geçerken yüksek seviyeli bir şekilde rahat etmesini sağlıyoruz. Aynı şekilde kursiyerlerimizin yaşam kalitesini arttırmak adına onu sporla tanıştırıp hem hayal ettiği vücuda kavuşmasını hem de yaşam kalitesinin artmasını garanti ediyoruz. Kalan boş zamanlarınızda hobilerinize hobi katacak ve yaşam enerjinizi arttıracak şekilde sizi gitarla tanıştırıp sizi bu konuda ustalaştırarak müzikal anlamda sizlere nitelik katmayı amaçlıyoruz. Kurslarımızın herhangi biriyle tanışan kursiyerimizin memnun kalacağından ve genel hayatına kalite katacağından eminiz ve kendimize güveniyoruz dilediğiniz kursta tanışmak ve görüşmek dileğiyle sağlıcakla kalın.

Eyüp Murat Öztekin

Eğitimde amaç insanın kendini gerçekleştirmesidir. Çünkü, insanın eğitim ve sahip olduğu özelliklerle inşa edebileceği en önemli şey  kendisidir. Eğitim, bir çok alandan etkilediği gibi aynı zamanda bir çok alanı da etkileyen bir bilimdir. Eğitim, dini geleneklerden, kültürel değerlerden, psikolojik araştırmalardan, ideolojilerden, zamandan, kültür antropolojisinden, ekonomiden, siyasal yapıdan, toplumsal yapıdan ve eğitim politikalarından etkilendiği gibi aynı zamanda da bu alanları etkileyen ve yön veren bir tarzdadır.

Eğitimde Nihai Amaç:

Bu durumda eğitiminin ne kadar önemli olduğunu göz önünde bulundurduğumuzda eğitimin nihai amacının ne olduğunu da göz önünde bulundurmak gerekir. Aslında eğitim, düşünmeyi bilen, doğru bilgiye hızla ulaşabilen, öğrenen ve öğrenmeyi öğrenen, insan olma durumunu koruyan, insanı ve emeği yok saymayan, özgür girişimi destekleyen kişiler yetiştirme amacındadır.

Gürkan Sarıdaş