Neden özel ders veya kurs talebime dönüş olmadı ?


Özel ders veya kurs talebinize dönüş yapan kurs verenlerden cüzi bir miktar ücret kesilmektedir. Bu sebeple eğitmen üyelerimiz bu konuda seçici davranmakta ve karşısına çıkan her ders talebine dönüş yapmamaktadır.

Öncelikle beklentilerinizi net bir şekilde açıklayınız. Örneğin TYT sınavına yönelik Matematik dersi arıyorsanız "Matematik" değil, "TYT Matematik" başlığı ile formu doldurmanız daha hızlı dönüş almanızı sağlayacaktır.

İl ve ilçe detaylarını seçtikten sonra, farklı ilçe tercihleriniz varsa detay bölümüne ekleyiniz. Farklı ilçeler için tekrar tekrar form doldurmanıza gerek yok! Çünkü mevcut ilçenizden kısa zamanda dönüş olmaz ise kurs talebiniz diğer ilçelerde bulunan üyelerimize yönlendirilmektedir.

Süre limitinizi belirtmeyi unutmayınız, çünkü bu hususa dikkat edilmez ise üç ay sonra bile tarafınıza dönüş olma ihtimali vardır.

Son olarak aranmak istemiyorsanız, aşağıdaki resimde gösterildiği şekilde tercihinizi yapınız. Fakat unutmayınız ki telefonu gizli olmayan üyelerimiz daha hızlı ve daha çok teklif almaktadırlar.

Özel ders veya kurs talebi oluşturmak için anlatıldığı şekilde aşağıdaki link üzerinden formu doldurunuz.

www.kursbudur.com/teklif-al

Farklı bir soru veya isteğiniz olursa aşağıdaki adrese mailinizi bekliyoruz.

info@kursbudur.com