En İyi 2 İstanbul EKED(Etiketle,Kilitle,Emniyete al,Dene)

Kısa Bilgi:
İSTANBUL ilinde toplam 4167 kursbudur üyesi bulunmaktadır. İSTANBUL ilinde, EKED (Etiketle, Kilitle, Emniyete al, Dene) Sistemi Kursu veren 2 üyemiz bulunmaktadır. 41 farklı ilçede 801 farklı kurs verilmektedir. En fazla MERKEZ (AVRUPA YAKASI), MERKEZ (ANADOLU YAKASI), KADIKÖY ilçelerinde kurs ve özel ders veren bulunmaktadır.

En İyi İstanbul EKED (Etiketle, Kilitle, Emniyete al, Dene) Sistemi Kursu

(Siz de burada listelenmek istiyorsanız bize katılın.)
Kurs Veren Profili Oluştur

EKED (Etiketle, Kilitle, Emniyete al, Dene) SistemiEKED (Etiketle, Kilitle, Emniyete al, Dene) Sistemi; Bakım, onarım, temizlik, ayarlama, kalibrasyon gibi faaliyetlerde enerji kaynaklarının  tehlike arz edebilecek kadar yakınında çalışma durumlarında, makine – insan etkileşimine başlanmadan önce, çalışan personelin sağlığını korumak, oluşabilecek her türlü kaza riskini ortadan kaldırmak amacıyla, hareketli parçalara güç sağlayan elektrik, mekanik, pnömatik, hidrolik, basınçlı gaz ve akışkanlar, buhar, su, kimyasallar ve depolanmış ya da kalıntı enerji vb. enerjilerin kesilmesi, kalan enerjinin boşaltılması veya pano, trafo ve güç ünitelerinde yapılacak çalışmalar öncesinde enerjinin kesilmesini sağlayarak kontrollü şekilde çalışmanın sağlanmasıdır.

Bu anlamda bakım – onarım işlemlerini gerçekleştiren personellere EKED Eğitimi verilmesi ve uygulamaların öğretilmesi ileride meydana gelebilecek ağır yaralamalı, uzuv kayıplı ya da ölümlü iş kazalarının önlenmesi yüksek önem arz etmektedir.

Sen de EKED (Etiketle, Kilitle, Emniyete al, Dene) Sistemi Kursu veriyorsan?