Adana Çukurova Akabey Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

AKABEY SÜRÜCÜ KURSU

çukurova, ADANA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Direksiyon Özel Ders , 3D Studio Max Kursu , CE Ehliyet Kursu , B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , A Ehliyet Kursu , Otomatik Vites Ehliyeti Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , İş Makineleri Operatörlüğü Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
AKABEY SÜRÜCÜ KURSU, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 416 kurs/özel ders verenden 12 . sıradadır. Başta A Ehliyet olmak üzere 13 farklı kurs/özel ders vermektedir. AKABEY SÜRÜCÜ KURSU, 31 gelen talepten 22 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
AKABEY SÜRÜCÜ KURSU
Adres : Toros Mah. Ahmet Sapmaz Bulvarı Kent Apt.Asma Kat No : 37 D : 28
( Mavi Bulvar Çetinkaya ile Hayal Park arasında BELLONA yanında )

info@akabeysurucukursu.com
www.akabeysurucukursu.com
                                                                   Çukurova / ADANA

Fotoğraflar
AKABEY SÜRÜCÜ KURSU AKABEY SÜRÜCÜ KURSU AKABEY SÜRÜCÜ KURSU AKABEY SÜRÜCÜ KURSU AKABEY SÜRÜCÜ KURSU AKABEY SÜRÜCÜ KURSU

Direksiyon Özel Ders Nedir?

Birebir direksiyon eğitimi verilir. Özel direksiyon dersi çok önemli olmasının tek ve çok geçerli bir nedeni vardır, o da insan hayatının değerli olmasıdır. Teorik bilgiler okunur, öğrenilir, ancak hangi konu olursa olsun zaman içinde hafıza, edinilen bu bilgileri yavaş yavaş silmeye başlar. Oysa tatbik ederek yani uygulamalı olarak yapılan çalışmalar asla unutulmamaktadır.

Direksiyon eğitimi de böyledir. Direksiyon dersi sırasında sürücü adayı öğretmen nezaretinde, belli kurallara uyarak, aracı kullanmayı öğrenir ve sık sık farklı pozisyonlarla tekrarlar yaparsa unutması asla mümkün değildir. Direksiyondaki sürücü adayının yanına oturan eğitmen önceleri sakin trafikte ders verirken aday öz güven kazansın diye daha sonra yoğun trafiğe de girmesine izin vermektedir

3D Studio Max Nedir?

3Ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan)  dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3D modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “3D Studio Max” olarak literatürde geçmektedir.

Hayal Gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz  imkanlar sağlayan,  geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Max’tir. Gelişmiş eklenti desteği, güçlü modelleme kabiliyeti ve nispeten kolay kullanımı ile 3 boyutlu modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan birisi olup, bir çok hazır modeli, dersleri, eklentileri bulunan ve internet üzerinde bir çok dökümana sahip bir programlardan birisidir. 3ds max ile sınır tanımaz hayalgücünüzü sanal ortama taşıyabilir ve biraz sabırla gelecekte iyibir iş ve kazanç sahibi olabilirsiniz.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Son Model manuel ve otomatik vites araçlarımızla güzergah sınırı olmadan Adana'nın heryerinde Bay ve Bayan eğitmenlerimizle direksiyon eğitimlerimiz devam etmektedir.
B ENGELLİ Ehliyetini 18 yaşını bitiren herkes alabilir. Fakat B ENGELLİ Ehliyeti alabilmenin şartlarını taşıması şarttır. Detaylı bilgi için kursumuzla iletişime geçebilirsiniz.
B Ehliyetini 18 yaşını bitiren herkes alabilir. Tüm manuel ve otomatik vites araçları kullanmaya yetkilidir.
A2 Ehliyetini 18 yaşını bitiren herkes alabilir, 200 - 250 cc motorlara kadar kullanabilr.
A1 Ehliyetini 16 yaşını bitiren herkes alabilir. 100 cc motorlara kadar kullanmaya yetkilidir.
A Ehliyetini 21 yaşını bitiren herkes alabilir, TÜM Motorları kullanmaya yetkilidir.