Adana Çukurova Ali Doğanay

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ali Doğanay

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Denizcilik İngilizcesi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İngilizce Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ali Doğanay, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 21.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 415 kurs/özel ders verenden 182 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 15 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ali Doğanay, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çukurova Üniversitesi İngilizce Öğretmenliği - 2017
2017 YDS: 93.75

İngilizce bir dilden fazlası benim için. Canlı bir varlık ve ben hem onu yaşıyorum hem de onunla yaşıyorum. İngilizce konuşmayı, dinlemeyi, yazmayı, araştırmayı, okumayı, tartışmayı, ifadelerimde kullanmayı, öğretmeyi, paylaşmayı.. kısacası İngilizceyi çok seviyorum ve isteyenlere de sevdirmek istiyorum. Siz de İngilizceyi sevmek ve öğrenmek istiyorsanız; ben elimden geleni sizin için yapmaya hazırım.


Lise İngilizce Özel Ders Nedir?

9-10-11. sınıflar ders takviyesi, 12. sınıf ve lise mezunlar için ygs sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.

Ortaokul İngilizce Özel Ders Nedir?

ortaokul 5-6-7. sınıflar ders takviyesi, 8. sınıf teog sınavına yönelik ingilizce özel dersi verilir.