Adana Çukurova Bora Özkan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bora Özkan

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access Kursu , SQL Kursu , Office Kursu , Yazılım Kursu , Bil. Programcılığı Kursu , C# Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bora Özkan, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 09.06.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 389 kurs/özel ders verenden 117 . sıradadır. Başta Access olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bora Özkan, 2 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Bilgisayar mühendisinden ileri excel access vb.net c# sql server eğitimi verilir
Eğitimler hem öğrencinin isteğine göre özel bir konudan hemde temelden başlayarak ileriye doğrudur ve proje hazırlayarak hızlı bir uygulama ile verilir


Access Nedir?

Access Eğitimi ile; veritabanı oluşturmayı, SQL sorgular oluşturmayı, doğrulama ve başvurma mantık ilişkisini, sorgu yazmayı ve rapor üretmeyi öğrenirsiniz. Access Eğitimi sonunda, kendi veritabanı modelini ve düşüncelerinizi hayata geçirme konusunda teşvik edilmiş olursunuz.

SQL Nedir?

SQL, (İngilizce "Structured Query Language", Türkçe: Yapılandırılmış Sorgu Dili, telaffuz: ?s kju? '?l/) verileri yönetmek ve tasarlamak için kullanılan bir veritabanı yönetim sistemidir. SQL, kendisi bir programlama dili olmamasına rağmen birçok kişi tarafından programlama dili olarak bilinir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Access ile veritabanı sorgu oluşturma form hazırlama alt form hazırlama nesneler rapor hazırlama tablo tasarımı vba kodlama ve proje hazırlama ve raporlama gibi isteğe göre ileri düzey bir egitim
Sql ile database design sorgu hazırlama yedekleme ve istenilen konuda eğitim verilir
Excel ile istenilen konuda eğitim verilir konuyu siz belirleyin
Vb.net ile hızlı bir şekilde web yâda windows tabanlı proje hazırlama eğitimi veriyorum
Temel program hazırlama algoritmaları veri tabanı şeması hazırlama form tasarımı gibi konular anlatilmaktadir
C# ile temel bilgilerin yani sıra ado.net frame work ve clas hazırlama ve proje hazırlama dersleri veriyorum isteğe göre istenilen konuda anlatılabilir.