Adana Çukurova Çağatay Er

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Çağatay Er

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Çağatay Er, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 16.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 415 kurs/özel ders verenden 2 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Çağatay Er, 65 gelen talepten 50 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Dil öğretimi, diğer öğrenme türlerinden farklı olarak, kişinin yetenek, ilgi ve kişiliğine göre şekillenerek, bilimsel temeller üzerinde verilmesi gereken bir yetidir. Nasıl ki herkes ana dilini öğrenebiliyorsa, doğru teknik ve yöntemle yaklaşıldığı takdirde herkes İngilizceyi de öğrenebilir. Dolayısıyla ister amacınız YDS/LGS/TOEFL/IELTS/YÖKDİL/TIPDİL gibi bir sınav ya da direkt olarak İngilizceyi konuşmak olsun, doğru materyal, yöntem ve program ile sonuç odaklı çalışmak esastır.

Uzun yıllar dil eğitimi peşinde maddi-manevi emek verilmesine rağmen, konuşma ve yazma gibi temel becerilerde görülen ciddi eksiklikler ya da YDS/YKS Dil/LGS gibi sınavlardan istenilen sonucun alınamaması, bireyin yetenek, ilgi ve kişiliğinin yeterli olarak tanınmaması ve doğru öğretim yönteminin uygulanmaması ile alakalı olup, doğru müdahale ile kesinlikle çözülebilir bir sorundur.

Bu çerçevede, verimliliği kanıtlanmış en modern yöntemler ve tecrübelerimle oluşturduğum hedefinize özel hazırlanan programlarla derslerde geçen sürenin verimliliğini maksimuma çıkarmanın yanında, sadece benim tarafımdan uygulanan KİŞİSEL TAKİP SİSTEMİ ile hayatınızın her anına İngilizceyi katıyoruz. Yapmanız gereken sadece size sağlayacağım gün içinde bir kaç dakikanızı alacak egzersizleri yapmak.

Ayrıca, istenildiği takdirde derslere belirli aralıklarla yabancı hoca girmektedir.
> YDS/YKS Dil/LGS/TOEFL/IELTS/YÖKDİL/TIPDİL sınavlarına hazırlık, yetişkin konuşma eğitimi ve okula yardımcı olarak 14 yıldır özel ders vermekteyim.
> Dokuz Eylül Üniversitesi İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ bölümünden mezun oldum.
> Çukurova Üniversitesi'nde, 'İngiliz Dili Öğretimi' alanında YÜKSEK LİSANS çalışmamı tamamladım.
> İsveç'te 'Bireysel Öğrenme' konulu kursu tamamladım.
> Anadolu Liseleri Öğretmen Seçme Sınavında İngilizce branşında sıralamada Adana'da 1. oldum.  
> YDS'den 94 aldım.
> Başkent Üniversitesinin düzenlediği 'Yabancı Diller Eğitimi' konferansına katıldım.
> Robert Koleji'nin düzenlediği 'Speaking and Reading' kursunu tamamladım.
> 'İngilizce Öğretim Yöntemleri' kursunu tamamladım.
> 'UZMAN ÖĞRETMEN' ünvanını aldım.
> 'Gelecek Nesil Öğrenme' seminerine katıldım.
> 'Zaman ve stres yönetimi' eğitimini tamamladım.
> Yaptığım çalışmalar ile çeşitli kurumlardan 'Başarı' ve 'Teşekkür Belgesi' aldım.
> Birçok defa yurt dışında bulunup farklı öğretim yaklaşımlarını yerinde izleme olanağı buldum.


Yukarıda sayılan kurs, sınav ve çalışmaların tamamının belge-sertifikaları mevcut olup istenildiği takdirde ibraz edilebilir.

YDS/LGS/TOEFL/IELTS/YÖKDİL/TIPDİL ve İngilizce konuşma eğitimi konusunda yıllardır birçok farklı yaş ve meslek gurubundan kişiler ile çalıştım. Hangi alan ile ilgili referans istenilirse verilebilir.Verilen Kursların Ayrıntıları
Dil öğretimi, diğer öğrenme türlerinden farklı olarak, kişinin yetenek, ilgi ve kişiliğine göre şekillenerek, bilimsel temeller üzerinde verilmesi gereken bir yetidir. Nasıl ki herkes ana dilini öğrenebiliyorsa, doğru teknik ve yöntemle yaklaşıldığı takdirde herkes İngilizce'yi de öğrenebilir. Dolayısıyla ister amacınız YDS/LYS5/TEOG/TOEFL/IELTS/YÖKDİL/TIPDİL gibi bir sınav ya da direkt olarak İngilizce'yi konuşmak olsun, doğru materyal, yöntem ve program ile sonuç odaklı çalışmak esastır. Uzun yıllar dil eğitimi peşinde maddi-manevi emek verilmesine rağmen konuşma ve yazma gibi temel becerilerde görülen ciddi eksiklikler ya da YDS/LYS5/TEOG gibi sınavlardan istenilen sonucun alınamaması, bireyin yetenek, ilgi ve kişiliğinin yeterli olarak tanınmaması ve doğru öğretim yönteminin uygulanmaması ile alakalı olup, doğru müdahale ile kesinlikle çözülebilir bir sorundur. Bu çerçevede, araştırmalar sonucunda verimliliği kanıtlanmış en modern yöntemler ve tecrübelerimle oluşturduğum kişinin hedefine özel hazırlanan programlarla çalışmaktayım. İstenildiği takdirde derslere belirli aralıklarla yabancı hoca girmektedir. > YDS/LYS5/TEOG/TOEFL/IELTS/YÖKDİL/TIPDİL sınavlarına hazırlık, yetişkin konuşma eğitimi ve okula yardımcı olarak 12 yıldır özel ders vermekteyim. > 2004 yılında Dokuz Eylül Üniversitesi İNGİLİZCE ÖĞRETMENLİĞİ bölümünden mezun oldum. > 2009 yılında Çukurova Üniversitesi'nde, 'İngiliz Dili Öğretimi' alanında YÜKSEK LİSANS çalışmamı tamamladım. > 2010 İsveç'te 'Bireysel Öğrenme' konulu kursu tamamladım. > 2010 Anadolu Liseleri Öğretmen Seçme Sınavında İngilizce branşında sıralamada Adana'da 1. oldum. > 2010 KPDS'den 94 aldım. > 2011 Başkent Üniversitesinin düzenlediği 'Yabancı Diller Eğitimi' konferansına katıldım. > 5-6 Mart 2011'de Robert Koleji'nin düzenlediği 'Speaking and Reading' kursunu tamamladım. > 2011 Yılında 'İngilizce Öğretim Yöntemleri' kursunu tamamladım. > 2012 yılında 'UZMAN ÖĞRETMEN' ünvanını aldım. > 2015 'Gelecek Nesil Öğrenme' seminerine katıldım. > Yaptığım çalışmalar ile çeşitli kurumlardan 'Başarı' ve 'Teşekkür Belgesi' aldım. > Bir çok defa yurt dışında bulunup farklı öğretim yaklaşımlarını yerinde izleme olanağı buldum. Yukarıda sayılan kurs, sınav ve çalışmaların tamamının belge-sertifikaları mevcut olup, bunların ozelders.com'a ibraz edilmesi suretiyle tarafıma 'onaylı öğretmen' statüsü verilmiştir.
Kişiye Özel İngilizce...