Adana Çukurova Çağatay Yalçın

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Çağatay  Yalçın

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Çağatay Yalçın , ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 12.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 373 kurs/özel ders verenden 42 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. Çağatay Yalçın , 55 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Cukurova tip fakültesi 2.sinif ogrencisiyim. Cok sayida ozel ders tecrubem oldu. Ilk tanisma dersimizde verimimdeb memnun kalacaginiza eminim


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Tanisma dersimizde anlatim hizim ve verimimden memnun kalacagibiza eminim. Cukurova tip 2.sinif ogrencisiyim. 5348557485
Cukurova tıp 2.sinif ogrencisiyim. Tanisma dersimizde anlatma hizim ve verimimden memnun kalacaginiza eminim. Çok sayida ozel ders tecrubem var ve gecimimi zaten sad3ce bunjnla karsiliyorum.
Tanisma dersimizde anlatma hizimdan ve verimimden memnun kalacaginiza eminim 5348857485