Adana Çukurova Emre Gözdamla

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Emre Gözdamla

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Matematik Özel Ders , Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul Matematik Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul Matematik Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , LGS TEOG Matematik Kursu , İngilizce Özel Ders , Keman Kursu , İngilizce Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Matematik Kursu , YDS Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Emre Gözdamla, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 29.07.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 476 kurs/özel ders verenden 241 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 21 farklı kurs/özel ders vermektedir. Emre Gözdamla, 78 gelen talepten 30 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Mühendislik fakültesi mezunuyum ve aynı bölümde yüksek lisansıma devam ediyorum. Aynı zamanda örgün olarak ingilizce mütercim tercümanlık eğitimi ve açık öğretim işletme eğitimlerine de devam etmekteyim. Ayrıca belediye konservatuarı türk müziği bölümü mezunuyum.
Adına ister öğretmenlik, ister eğitmenlik, ister akademisyenlik, ister hocalık her ne denirse densin öğretme sanatı başlı başına hayatın en önemli unsurlarından biridir. Çünkü gelecek nesillere aktarılmayan bilgi anlamını kaybeder. Gerçek bir öğretmen bildiğini efektif bir şekilde öğretmesi mümkün olan en kısa zamanda ve en yüksek verimle öğretebilen kişidir. Öğrencilerinin kendisini geçmesinden korkan, onlardan bilgi saklayan kişiler bir şekilde onların başta yıllarını kaybetmesine ve buna ek olarak paralarını kaybetmesine sebep olan kişilerdir. Bu kişilerin çok sayıda olması ise başta ülkemiz olmak üzere tüm insanlığın gelişimini engellemektedir. Tüm bunların yanı sıra herkeste öğretme yeteneği de olmayabilir. Öğretmek bir sanattır ve bu sanat hem yetenek hem de çalışma işidir. Tüm bunların bilincinde olarak öğrencilerimi getirebileceğim en iyi noktaya getirmek için gayret etmekteyim. Şunun garantisini verebilirim ki öğrencilerimi elimden gelen en iyi aşamaya getiriyorum ve öğretmek konusunda oldukça yetenekli biriyim. Geri kalmış, ezberci zihniyetten uzak öğretmeye dayalı metotlar kullanıyorum. Bu bağlamda başta ingilizce, matematik ve keman olmak üzere çeşitli konularda dersler veriyorum. Bana güvenebilirsiniz. Çünkü öğretmeyi kendime sanat edinmiş insanlardan biriyim.