Adana Çukurova Gülşah Aytaç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Gülşah  Aytaç

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: 3D Studio Max Kursu , Fen Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Gülşah Aytaç, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 22.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 387 kurs/özel ders verenden 94 . sıradadır. Başta Fen olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Gülşah Aytaç, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
80.yıl Ortaokulu
Eğitim Bilgileri:
2007-2011 Abdülkerim Bengi Anadolu Lisesi / Fen
2011-2015 Marmara Üniversitesi / Lisans-İlköğretim Fen Bilgisi Öğretmenliği
Bilgisayar Bilgileri:
Microsoft Office;Word,Excel,Powerpoint,Openoffice,Access,Outlook

Fotoğraflar

3D Studio Max Nedir?

3Ds Max, Autodesk firması tarafından geliştirilen (ve hala geliştirilmekte olan)  dünyanın en popüler ve en çok kullanılan 3D modelleme ve animasyon programıdır. Tam adı “3D Studio Max” olarak literatürde geçmektedir.

Hayal Gücünüzün sınırlarını zorlayan tasarımları hayata geçirmeniz için sonsuz  imkanlar sağlayan,  geleceğin tasarımcılarının programı 3ds Max’tir. Gelişmiş eklenti desteği, güçlü modelleme kabiliyeti ve nispeten kolay kullanımı ile 3 boyutlu modelleme yazılımları arasında en yaygın kullanıma sahip uygulamalardan birisi olup, bir çok hazır modeli, dersleri, eklentileri bulunan ve internet üzerinde bir çok dökümana sahip bir programlardan birisidir. 3ds max ile sınır tanımaz hayalgücünüzü sanal ortama taşıyabilir ve biraz sabırla gelecekte iyibir iş ve kazanç sahibi olabilirsiniz.

Fen Nedir?

Fen bilimleri, evrendeki olguları birbirine bağlayan sebepleri, bilimsel yasalarla (kanunlarla) açıklamaya çalışır. Doğa olaylarının oluş nedenlerini ortaya koyan ve gelecekteki olayları önceden kestirme olanağı veren bu kanunlar, fen bilimlerinin diğer bilimlere olan üstünlüğünü gösterir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Ortaokul fen bilgisi dersi  yanında ortaokul matematik dersi de veriyorum.
Ortaokul 5,6,7 ve 8.sınıf  fen bilgisi dersleri veriyorum.Teog destekli öğretim uyguluyorum