Adana Çukurova Perizad Abrun

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Perizad Abrun

çukurova, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Farsça Kursu , YDS Farsça Kursu , TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Perizad Abrun, ADANA ÇUKUROVA ve civarında hizmet vermekte olup 05.09.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 401 kurs/özel ders verenden 335 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 10 farklı kurs/özel ders vermektedir. Perizad Abrun, 45 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Iran ve afganlara farsca yos oğretebilirim


Farsça Nedir?

Farsça; İran, Afganistan, Tacikistan, Özbekistan ve Basra Körfezi ülkelerinde konuşulan Hint-Avrupa dil ailesine mensup dildir. Hint-Avrupa dil ailesinin bir kolu olan Hint-İran dillerinin İran öbeğine bağlıdır. Antik Pers halkının konuştuğu dilden türemiştir. Farsça ve lehçeleri İran, Afganistan ve Tacikistan'da resmî dil statüsündedir. CIA World Factbook'a göre İran, Afganistan, Tacikistan ve Özbekistan'da yaklaşık 100 milyon kişinin anadili Farsça'dır. Hindistan ve Pakistan başta olmak üzere diğer ülkelerde de bir o kadar daha kişinin bu dili konuştuğu tahmin edilmektedir.

YDS Farsça Nedir?

Bu Eğitimlere Kimler Katılabilir?

Akademik düzeyde Farsça birikimine sahip olmak isteyenler,
YDS  Farsça sınavlarında ideal Farsça puanlar almak isteyenler,
Yabancı dil tazminatından yararlanmak isteyenler,
Kamu çalışanları.

YDS Eğitimlerinde İşlenen Konular:

YDS  Farsça soru çözme teknikleri,
Sınav sorularının püf noktaları,
YDS örnek soru çözümleri,
Sınavlarda sıklıkla kullanılan Farsça kelimeler, kelimelerin eş ve zıt anlamları, deyimler, cümle yapıları ve modern metinlerin analizi.