Adana Merkez Hüseyin Dündar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hüseyin Dündar

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Boks Kursu , Kickboks Kursu , Muay Thai Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hüseyin Dündar, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 16.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 308 kurs verenden 29 . sıradadır. Başta Kickboks olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. Hüseyin Dündar, 3 gelen talepten 3 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
DERSLERİMİZİ SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI PASTA BAHÇESİNİ GEÇİNCE SOL TARAFTA GİZERLER MARKETİN YANI STUDIO CORE FİTNESS CENTER'DA VERİYORUM TÜM UZAK DOĞU SPORLARINDA UZMANIM KICKBOKS,MUAYTHAI,BOKS,WUSHU,KARATE VE TAEKWONDO BRANŞLARINDA DERS VERIYORUM.DEFALARCA TÜRKİYE AVRUPA VE DÜNYA ŞAMPIYONLUĞUM VAR AYNI ZAMANDA 5.KADEME TEKNİK DİREKTÖR BELGESİNE SAHİBİM ,ÇUKUROVA ÜNİVERSİTESİ BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ BÖLÜMÜ MEZUNU AYNI ZAMANDA KADROLU OLARAK BEDEN EĞİTİMİ VE SPOR ÖĞRETMENLİĞİ YAPIYORUM.KICKBOKS MUAYTHAI VE WUSHU DÜNYA VE AVRUPA ŞAMPIYONLUĞU BOKS DÜNYA 3.LÜĞÜ ELDE ETMİŞ TÜRKİYE'DE VE DÜNYADA TEK SPORCUYUM.SALONUMUZ ADANA'NIN EN ELİT KESMİNDE ÇOK KALİTELİ VE NEZİH BİR ORTAMDA BİZİMLE BERABER DÖVÜŞ SANATLARINI ÖĞRENMEYE HERKEZİ BEKLİYORUZ SAYGILARIMLA HÜSEYİN DÜNDAR. 0535 953 21 67

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
ADANA SÜLEYMAN DEMİREL BULVARI PASTA BAHÇESİNİ GEÇİNCE SOL TARAFTA GİZERLER MARKETİN YANI STUDIO CORE FİTNESS CENTER'DA DERS VERİYORUM
UZAK DOĞU SPORLARI YANİ DÖVÜŞ SPORLARINDA UZMANIM HER YAŞTA GRUP KURUP DERSLER VERİYORUM BİRE BİR ÖZEL VEYA 2 Lİ 3 LÜ 4 LÜ GRUPLAR HALİNDE DERSLERİMİZ UYGULANIYOR.HEM BİR SAVUNMA SPORU ÖĞRENİP HEM KİLO VERMEK SIKILAŞMAK GÜÇLENMEK VE VÜCUDUNUZUN BÜTÜN KASLARINI ÇALIŞTIRMAK SAĞLIKLI VE FİT BİR BEDENE SAHİP OLMAK İSTİYORSANIZ SİZİ YERİMİZE BİZİMLE BİR ÇAY İÇİP TANIŞMAYA DAVET EDİYORUM.
İÇERİSİNDE OLDUĞUMUZ DÜNYADA DAHA ÖZGÜVENLE DOLAŞMAK VE SAĞLIKLI YAŞAMAK İÇİN DÖVÜŞ SPORLARININ EN EKSTREM SPORU MUAY THAI DENEYİN BOKS TEKME DİZ DİRSEK YANİ VÜCUDUNUZUN TÜM BÖLGELERİNİ KULLANMAYI ÖĞRENEREK HEM FİT KALIYOR HEMDE SAVUNMA SPORU ÖĞRENIYORSUNUZ.TAVSİYEM AİLENİZİN HER BİREYİNE DÖVÜŞMEYİ ÖĞRENMESİ İÇİN İMKAN VERİN.

Yorumlar