Adana Merkez Melike Yüksekoğul

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Melike  Yüksekoğul

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Konuşma Terapisi Kursu , Lise Edebiyat Özel Ders , Edebiyat Özel Ders , hitabet Kursu , Diksiyon Kursu , Beden Dili Kursu , Özgüven Kursu , Sosyal Gelişim Kursu , Spikerlik Kursu , Girişimcilik Kursu , Edebiyat Kursu , AYT Türk Dili ve Edebiyatı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Melike Yüksekoğul, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 18.07.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 499 kurs/özel ders verenden 364 . sıradadır. Başta Edebiyat olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Melike Yüksekoğul, 2 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Osmaniye Korkut Ata Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk  Dili ve Edebiyatı bölüm mezunuyum. 24 yaşındayım, mezun olduğum bölümü ve çocukları çok seviyorum, oldukça sabırlıyım ve bir şeyler öğretmeyi seviyorum. Hatay Mustafa Kemal Üniversitesi Eğitim Fakültesi'nde Pedagojik Formasyon eğitimimi tamamlayıp, Antakya Anadolu Lisesi'nde stajımı tamamladım. Joven Academia  Kişisel Gelişim Zirvesi oturumlarına katılarak Genel Koordinatör Mustafa AÇIKGÖZ'den Girişimcilik, Spiker Erdoğan ARIKAN'dan Topluluk Önünde Konuşma ve Hitabet, TRT Haber Spikeri Tijen KARAŞ'tan Beden Dili ve Diksiyon sertifikalarını aldım.  

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Okulda verimli geçmeyen dersler sebebiyle eksik kaldığımız konular olabilir. Gerek okul dersleri gerekse sınav konuları hakkında özverili bir çalışma planlayacağız.
Günümüzde edebiyat dersinin gereksiz bulunması ve değer görmemesi önemli bir sorun haline gelmiştir. Oysa ki edebiyat bütün sanat dallarıyla, hayatımızla doğrudan veya dolaylı olarak ilişkilidir. Edebiyat sadece bir ders değildir, bütün hayatımızın içindedir. Okuduğumuz bir kitap bile daha etkili okumamızı ve anlama gücümüzü geliştirmektedir. Öncelikle kitap okumayı severek başlayacağız ve konulara göre programlı ve verimli bir çalışma hazırlayacağız.
Yeni öğretim ve sınav sistemine hakim biri olarak, sınav sorularındaki konu dağılımlarına göre planlı bir çalışmaya, gerek notlarla gerekse etkinliklerle, görsel zekayı da göz önünde bulundurarak eğlenceli ve verimli programlar yapacağıma eminim.