Ücretsiz Teklif Al

Mustafa Kurkut

Kurs Yeri : MERKEZ, ADANA


Detaylar

Verdiği Kurslar

Lise Matematik Özel Ders kursu , İlkokul Matematik Özel Ders kursu , Matematik kursu , Geometri kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

2010 Atatürk Üniversitesi Matematik mezunuyum. Kampüs Temel Lise ve ortaokulunda yeni sezonda çalışmaya başlayacağım. Mezun oldugumdan beri özel kurumlarda çalışmaktayım. Teog, KPSS, YGS ve LYS matematik alanında uygun fiyata -gerek grup gerekse bireysel- özel ders vermekteyim.


Kurs Detayı

Lise ara sınıflar hususan 9 ve 10. sınıf YGS temelinin atildigi zaman dilimidir. Bu zaman dilimini iyi degerlendiren öğrencilerim büyük oranda başarıyı yakalamışlardır.
İlköğretim matematik, matematiğin temellerinin atıldıgı zamandır. Özellikle 5 ve 7. sınıf matematiği bu anlamda çok ehemmiyetlidir. Bu sebepten öğrencilerimle bu temeli sağlam bi şekilde atıp öğrencimin matematikte emin adımlarla ilerlemesine vesile olacağım.
Matematik denilince öğrencinin kafasında oluşan olumsuz yargıyı atmak öncelikli hedefimdir. Matematik hayatın her alanında olduğu için olmazsa olmaz bir disiplindir. Sınavlar için de bu böyledir. Matematiği iyi yapan sınavın genelinde de başarılı olması kaçınılmazdır. Bu hedefler doğrultusunda öğrencilerimi yetiştirmeyi hedefliyorum. Şu hususu da belirtmeliyim: KPSS, YGS ve LYS'de sadece erkek öğrencilere ders veriyorum.
Malum olduğu üzere geometri, Ygs-Lys'de farklı bir dersmiş gibi ayri bir hoca tarafindan anlatilmakta. Gerçekten de belli yönleriyle matematikten ayrışan geometri disiplini ayri bir özveri gerektiriyor ki ögrencilerimle birlikte bunu halledecegiz.
Lise ara sınıf 9 ve 10. sınıf YGS temelinin atıldigı, 11 ve 12 ise LYS temelinin atıldıgı zaman dilimleridir. Bize düsen bu zaman dilimini çok iyi degerlendirmektir.