Adana Merkez Net Eğitim

Bu kursu paylaş
0 Yorum

NET EĞİTİM

merkez, ADANA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
NET EĞİTİM, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 21.05.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 432 kurs/özel ders verenden 129 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. NET EĞİTİM, 165 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ADANA NET EĞİTİM TYT-AYT VİP HAZIRLIK KURSU

NET Eğitim de, mezun öğrenciler için TYT’ye ve AYT’ye, ara sınıflar için ise müfredata uygun dersleri destekleyen programlar yapılmaktadır. Programımızdaki dersler, ezber ve sadece test çözmeye değil, Analiz, Ölçme ve değerlendirme tabanlı eğitimle verilmektedir. Öğrencilerimizin öğrenmesini kolaylaştırıcı ortam ve teknikler sunulmaktadır.


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.