Adana Merkez Ömer Kaçar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ömer Kaçar

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise Edebiyat Özel Ders , Ortaokul Türkçe Özel Ders , Hızlı Okuma Kursu , Diksiyon Kursu , Osmanlıca Kursu , Edebiyat Kursu , TYT Kursu , ALES Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ömer Kaçar, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 10.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 314 kurs verenden 5 . sıradadır. Başta Lise Edebiyat Özel Ders olmak üzere 8 farklı kurs vermektedir. Ömer Kaçar, 115 gelen talepten 20 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Uygun ücrete özel ders anlatılır.lys,ygs,kpss Türkçe ve Türk edebiyatı derslerinden  özel ders verilir. (Türk dili ve edebiyatı öğretmeni) Diksiyon , güzel konuşma ve hızlı okuma çalışmaları da yapılır.

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları
Teog sınavına detelaylı bir şekilde hazırlanıp,ayrıntılı soru çözümleri,paragraf ve dil konuları sorular üzerinden anlatılacaktır. Uygun ücrete ders anlatımı mevcuttur.
Hızlı ve anlamlı okuma çalışmaları yapılmaktadır.Uzun yazılar,paragraf soruları,roman ve hikaye okumaları sizin için daha kolay ve etkili olacak
Etkili bir diksiyon dersi isteyenlere uygun ücrete ders verilir.Hitabet ve diksiyonum iyi olsun demek istiyorum diyorsanız,derslerimiz eğlenceli bir şekilde uygulamalı yapılmaktadır.
Osmanlı Türkçesi öğrenmek isteyenler için eğlenceli metinler üzerinden çalışmalar yapılmaktadır.Okuma ve yazma çalışmaları yapılmaktadır.Kolay öğrenim sürecini sizleri bekliyor.
Ales Türkçe için çalışmak ve Ales Türkçe sorularını rahat bir şekilde yapmak istiyorsanız uygun ücrete ders verilir.

Yorumlar