Bu kursu paylaş
0 Yorum

ONUR SEVİNDİK

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İtalyanca Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ONUR SEVİNDİK, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 261 kurs verenden 58 . sıradadır. Başta İtalyanca olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. ONUR SEVİNDİK, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Değerli iş adamları iş kadınları,
Başta Adana, Mersin ve çevresi olmak üzere Türkiye'nin her yerinde şirketinize iş için veya diğer amaçlarla gelen İtalyan misafirlerinizi en iyi şekilde anlaşarak ağırlamak, iş konusundaki problemlerinizi çözmek veya yeni planlar yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm tercümanlık hizmetleri için farklı alanlarda yaşadığım tecrübelerimle hizmet vermekteyim.

Daha önce hizmet verdiğim firmalar [referans telefonları ve cv için telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz]
Kıvanç Tekstil - Adana -
CMYK Reklam - Ankara -
Asal Tekstil - Adana -
1 yılı aşkın İtalyanca Özel ders Öğretmenliği
İtalyanca eğitimini Bologna Üniversitesinde aldım.
Saygılar
Onur


Verilen Kursların Ayrıntıları
Değerli iş adamları iş kadınları, Başta Adana, Mersin ve çevresi olmak üzere Türkiye'nin her yerinde şirketinize iş için veya diğer amaçlarla gelen İtalyan misafirlerinizi en iyi şekilde anlaşarak ağırlamak, iş konusundaki problemlerinizi çözmek veya yeni planlar yapmak için ihtiyaç duyacağınız tüm tercümanlık hizmetleri için farklı alanlarda yaşadığım tecrübelerimle hizmet vermekteyim. Daha önce hizmet verdiğim firmalar [referans telefonları ve cv için telefon numaramdan bana ulaşabilirsiniz] Kıvanç Tekstil - Adana - CMYK Reklam - Ankara - Asal Tekstil - Adana - 1 yılı aşkın İtalyanca Özel ders Öğretmenliği İtalyanca eğitimini Bologna Üniversitesinde aldım. Saygılar Onur

Yorumlar