Adana Merkez Süleyman Hotamisli

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Süleyman Hotamisli

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Süleyman Hotamisli, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 381 kurs/özel ders verenden 39 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Süleyman Hotamisli, 51 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
19 yıllık İNGİLİZCE öğretmeninden özel ders verilir. derslerimde 4 beceri (speaking reading writing and listening) üzerine olacaktır.


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
İlk okul , orta okul ,lise ve genel İngilizce konularında yardımcı olunur