Adana Merkez Sonay Ataman

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sonay Ataman

merkez, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Müzik Prodüksiyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sonay Ataman, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 08.01.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 493 kurs/özel ders verenden 332 . sıradadır. Başta Müzik Prodüksiyon olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sonay Ataman, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Müzik öğretmeninden özel ders. Yılların vermiş olduğu tecrübeyi öğrencilerime aktarmak istiyorum.


Müzik Prodüksiyon Nedir?

Müzik prodüktörleri müzik sektörünün kalbi ve ruhudur, onlar perde arkasındaki sessiz yıldızlardır. Kötü prodüksiyon en güzel şarkıyı yok ederken, iyi bir prodüksiyon şarkıcıyı bir anda efsaneye dönüştürebilir. Michael Jackson, Madonna gibi bir çok büyük artistin arkasında ciddi prodüktörler vardır ve günümüzde birçok artist prodüktörlük mertebesine ulaşarak kendini daha iyi ifade etmeyi tercih etmektedir.
Hayatını müziğe adayanlar için prodüktörlük ömür boyu süren bir hayaldir. 10 yıl öncesine kadar stüdyo da görev alabilmek için belli bir düzeye kadar çıraklık tecrübesi yeterliydi, ama bugünün fark yaratan prodüksiyonlarına imza atabilmek için analog ve dijital teknolojilerdeki profesyonel yaklaşımlara ulaşmak gerekir.

Verilen Kursların Ayrıntıları