Bu kursu paylaş
0 Yorum

yogaloft yoga merkezi

merkez, ADANA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yoga Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
yogaloft yoga merkezi, ADANA MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 05.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 263 kurs verenden 52 . sıradadır. Başta Yoga olmak üzere 1 farklı kurs vermektedir. yogaloft yoga merkezi, 1 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
YogaLOFT Ocak 2010’da Adana’da açılmış olan ilk hatha yoga stüdyosudur.

YogaLOFT Adana’da şehrin tam kalbinde, karmaşanın bulunmadığı, temiz, dingin, aydınlık, samimi ve özel bir alanda sadece yogaya odaklı butik tarzda hizmet veren bir yoga stüdyosudur.
Kaynağın sonsuz ve sınırsız enerjisini kendine has nitelikler ve  biçimler ile  yansıtmakta olan her birey biricik ve değerlidir. Bu sebepledir ki YogaLOFT,  bireyi, bireyin kendini tanıma ve geliştirme sürecini, kişinin   kendini yüce potansiyeli ile ifade edebilme özgürlüğünü en yüksek derecede onurlandırır.

Hedefimiz, bizleri kendimizle buluşturan içsel bir yolculuk olarak tanımlayabileceğimiz yoga çalışmaları ile kendimize dair farkındalığımızı  arttırmak,  bedenen  zihnen birlikte esnemek ve güçlenmek,  varlığımızın  sağlık, zindelik ve denge  potansiyelini açığa çıkarmak, içimiz ve dışımızdaki doğa ile uyumu yakalayıp  yaşamın bize sunduğu  tüm olasılıklara kalbimizi açık tutabileceğimiz bir tavır geliştirebilmektir.  Bu sebepler ile bireysel ihtiyaçlara cevap verebilecek,  farklı seviye ve tarzlardaki hatha yoga uygulamalarından oluşturduğumuz  ders programımızı yogaya tutku ile bağlanmış, her biri sertifikalı YogaLOFT eğitmenlerinin kendilerine özgü  ışıkları, yogayı kendilerine has deneyimleme  ve aktarma biçimleri  ile,  itinalı ve  güvenli bir şekilde  sizlere sunabiliyor olmanın  sevincini  kalbimizde hissediyoruz.

YogaLOFT’un  sevecen, şefkatli, bireye  ve  bireyin ihtiyaçlarına  saygılı  ortamında  canlanmış  olan topluluk ruhu üyelerimiz arasındaki dostlukları  her geçen gün kuvvetlendirerek pekiştiriyor, deneyim, paylaşım ve işbirliğinin artmasını sağlıyor. Yoganın güzelliklerini paylaşabilmemiz için bu özel ve güzel alanı bize  açan Evrene, varlıkları ve ışıkları ile  bizi  besleyip  yüreklendiren  saygıdeğer tüm öğretmenlerimize, desteklerinden ötürü değerli  ailelerimiz  ve güzel dostlarımıza, birlikte öğrenerek  gelişmenin, aslında kim olduğumuzu  hatırlamanın keyfini  beraberce paylaştığımız, YogaLOFT ailesinin  biricik fertleri  siz sevgili öğrencilerimize  sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.


Verilen Kursların Ayrıntıları
YogaLOFT Ocak 2010’da Adana’da açılmış olan ilk hatha yoga stüdyosudur. YogaLOFT Adana’da şehrin tam kalbinde, karmaşanın bulunmadığı, temiz, dingin, aydınlık, samimi ve özel bir alanda sadece yogaya odaklı butik tarzda hizmet veren bir yoga stüdyosudur. Kaynağın sonsuz ve sınırsız enerjisini kendine has nitelikler ve biçimler ile yansıtmakta olan her birey biricik ve değerlidir. Bu sebepledir ki YogaLOFT, bireyi, bireyin kendini tanıma ve geliştirme sürecini, kişinin kendini yüce potansiyeli ile ifade edebilme özgürlüğünü en yüksek derecede onurlandırır. Hedefimiz, bizleri kendimizle buluşturan içsel bir yolculuk olarak tanımlayabileceğimiz yoga çalışmaları ile kendimize dair farkındalığımızı arttırmak, bedenen zihnen birlikte esnemek ve güçlenmek, varlığımızın sağlık, zindelik ve denge potansiyelini açığa çıkarmak, içimiz ve dışımızdaki doğa ile uyumu yakalayıp yaşamın bize sunduğu tüm olasılıklara kalbimizi açık tutabileceğimiz bir tavır geliştirebilmektir. Bu sebepler ile bireysel ihtiyaçlara cevap verebilecek, farklı seviye ve tarzlardaki hatha yoga uygulamalarından oluşturduğumuz ders programımızı yogaya tutku ile bağlanmış, her biri sertifikalı YogaLOFT eğitmenlerinin kendilerine özgü ışıkları, yogayı kendilerine has deneyimleme ve aktarma biçimleri ile, itinalı ve güvenli bir şekilde sizlere sunabiliyor olmanın sevincini kalbimizde hissediyoruz. YogaLOFT’un sevecen, şefkatli, bireye ve bireyin ihtiyaçlarına saygılı ortamında canlanmış olan topluluk ruhu üyelerimiz arasındaki dostlukları her geçen gün kuvvetlendirerek pekiştiriyor, deneyim, paylaşım ve işbirliğinin artmasını sağlıyor. Yoganın güzelliklerini paylaşabilmemiz için bu özel ve güzel alanı bize açan Evrene, varlıkları ve ışıkları ile bizi besleyip yüreklendiren saygıdeğer tüm öğretmenlerimize, desteklerinden ötürü değerli ailelerimiz ve güzel dostlarımıza, birlikte öğrenerek gelişmenin, aslında kim olduğumuzu hatırlamanın keyfini beraberce paylaştığımız, YogaLOFT ailesinin biricik fertleri siz sevgili öğrencilerimize sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Yorumlar