Adana Sarıçam Hakan Kırcılı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Hakan Kırcılı

sariçam, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yaşam Koçluğu Kursu , Futbol Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Hakan Kırcılı, ADANA SARIÇAM ve civarında hizmet vermekte olup 03.08.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 495 kurs/özel ders verenden 170 . sıradadır. Başta Futbol olmak üzere 2 farklı kurs/özel ders vermektedir. Hakan Kırcılı, 1 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
18yasindayim 7yillik futbol lisanslı oyuncuyum BESYO öğrencisiyim  özel zayıflama dersi verilir . Futbol dersi verilir.


Yaşam Koçluğu Nedir?

Yaşam koçluğu, en basit anlatımla hayallerinizi planlara, planlarınızı da gerçeğe dönüştürmektir.

Koçla yapacağınız çalışma, kararsız kaldığınız ya da sıkıştığınızı sandığınız noktadan sizi çıkarmayı amaçlar. Bunu yaparken, size yeni bakış açıları kazandırmak gibi farklı teknikler kullanırız. Böylece hiç farkında olmadığınız ya da bugüne kadar kullanmadığınız güçlerinizi açığa çıkararak hayatınıza yeni bir yön verebilirsiniz.

Görüşmelerde, sizin önceliklerinizi dikkate alarak birlikte ortak bir strateji geliştiririz.

Neden ve niye sorularını sormayız. Geçmişe bakmayız. Şu an bulunduğunuz noktadan varmak istediğiniz noktaya nasıl varacağınıza yoğunlaşırız.

Yaşam Koçluğu, akıl ve ruh sağlığı yerinde olup, hayatında geldiği noktada kendisini mutsuz hisseden, aradığı yönü bulamayan ya da o yöne doğru nasıl ilerleyeceğini bilemeyen kişiler içindir.

Yaşam Koçluğu'nda koçun doğruları değil sizin doğrularınız hayata geçirilir.

Yapılan çalışmanın esası, sorularla duruma yeni açılardan bakmanızı, daha önce farkına varmadığınız çözümleri görmenizi sağlamaktır.

Yaşam koçu bir rehberdir. Hedefe varış ancak koçla birlikte yürümeniz, kararlaştırılan haftalık uygulamaları yerine getirmenizle mümkün olur.

Futbol Nedir?

Futbol, on birer oyuncudan oluşan iki takım arasında, kendine özgü küresel bir topla oynanan takım sporu. 21. yüzyıl itibarıyla 200'ün üzerinde ülkede 250 milyonu aşkın oyuncu tarafından oynanmaktadır ve dünyadaki en popüler spordur.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Yaşam koçluğu yapılır. Her türlü hizmet verilir