Adana Seyhan Adacad Eğitim

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ADACAD EĞİTİM

seyhan, ADANA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Sta4CAD Kursu , Teknik Resim Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu , Catia Kursu , 3D Studio Max Kursu , Mimari Proje Kursu , Makine Proje Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ADACAD EĞİTİM, ADANA SEYHAN ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 381 kurs/özel ders verenden 234 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. ADACAD EĞİTİM, 2 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Yaşamak  Üretmek demektir." Sözüyle yola çıktık her alanda olduğu gibi mimari ve mühendislik alanlarında da sürekli yenilikler ve teknolojiye uygun gelişmeler olmaktadır. bu gelişmeleri takip etmek ortamın ihtiyaçlarına cevap verebilmek için üniversite eğitiminin yetersiz kaldığı bilinmektedir.

Bu ihtiyaca cevap verebilmek için kişilerin gelişim ve eğitim faaliyetlerine hayat boyu devam etmeleri gerekmektedir.

Aksi takdirde zamanın ve teknolojinin hızla ilerlediği günümüzde çalışan ile çalışılan sektör arasındaki açık artarak devam edecektir.

AdaCAd eğitim olarak günün koşullarına uygun sürekli kendini geliştiren ve  iş hayatının ihtiyacına cevap verebilen kadroya sahibiz. Yeni bilgi ve teknolojilere adaptasyon sağlanması ve bunun sizlere en verimli şekilde aktarılması başarıyı yükseltmenin önemli bir koşuludur.

AdaCAD eğitim kadrosundaki piyasa deneyimli mühendis ve teknik öğretmenlerle kurumlara ve bireylere sunduğu danışmanlık ve proje desteğiyle de hizmet vermeye devam etmektedir.

“Memnuniyetiniz garantimizdir ‘’ ilkesiyle öğrencimizin ihtiyaçlarını branşı doğrultusunda tespit edip aşama aşama  piyasada çalışabilecek düzeye gelinceye kadar üniversite düzeyindeki  eğitimleri akademik kadromuzla uygulamalı olarak vermekteyiz.
Amacımız öğrencileri daha önce almış oldukları uygulamadan uzak teorik eğitimlerle iş hayatına adaptasyon sağlayamayan mutsuz bireyler olmaktan kurtarıp, teoriyle pratiği  bir arada sunan ve gerçek projelerle eğitim vererek işletmelerin ihtiyaç duyduğu aranılan elemanlar yetiştirerek işini  ve ülkesini seven mutlu bireylere dönüştürmektir.

Bu yolda ilerlemek isteyen tüm öğrencilerimizden adaCAD eğitim kurumu maddi manevi hiçbir şey esirgemeden her türlü yeniliği bünyesine alarak yoluna kararlılıkla devam etmektedir.