Adana Seyhan Çukurova Müzik Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Çukurova Müzik Akademi

seyhan, ADANA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Klarnet Kursu , Bateri Kursu , Bağlama Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Çukurova Müzik Akademi, ADANA SEYHAN ve civarında hizmet vermekte olup 19.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 387 kurs/özel ders verenden 80 . sıradadır. Başta Piyano olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Çukurova Müzik Akademi, 58 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Çukurova Müzik Akademi, 2012 yılında ulusal ve uluslararası çok sesli sanat müziği alanında eğitim vermek üzere Milli Eğitim Bakanlığı'na bağlı olarak kurulmuştur.
Bölgede eksikliği hissedilen müzik eğitimi alanında kalitenin tesis edilmesi kurumun öncelikli ilkelerindendir.
Yetenekli öğrencileri çağdaş dünyadaki yaşıtlarıyla rekabet edebilecek müzik eğitimi almalarını sağlamak Çukurova Müzik Akademi'nin temel hedeflerinden bir diğeridir.
Eğitimde kalitenin tesisi için alanlarında Akademik Eğitim görmüş öğretim elemanları ile ilkeleri doğrultusunda eğitim vermektedir.Fotoğraflar
Çukurova Müzik Akademi Çukurova Müzik Akademi Çukurova Müzik Akademi Çukurova Müzik Akademi


Verilen Kursların Ayrıntıları
Akademimizde Keman Dersleri  Birebir Özel Ders şeklinde yapılmaktadır.Ders Gün ve Saatlerini Öğrencilerimizin ve Öğretmenlerimizin programlarına göre belirliyoruz.Derslerimiz Haftada bir gün 50 Dakika şeklinde yapılmaktadır.İlave Olarak Bütün öğrencilerimiz Haftada 1 gün kendi yaş gruplarıyla birlikte Nota ve solfej derslerini ücretsiz olarak alırlar.Bu çalışma verimliliği arttırmak için yapılmakta olup , finansmanı kurum tarafından karşılanmaktadır.
Çukurova Müzik Akademide Gitar dersleri :
1-Klasik Gitar
2-Pop Gitar (Ritim Gitar)
3-Elektro Gitar
Şeklinde Planlanmıştır.Derslerimiz Ritim Gitar ( Pop Gitar )  grubunda İsteğe bağlı olarak Grup Şeklinde verilebilir.Klasik Gitar ve Elektro Gitarlarda Birebir Özel Ders şeklinde Eğitim verilmektedir.Ders Gün ve Saatlerini Öğrencilerimizin ve Öğretmenlerimizin programlarına göre belirliyoruz.Derslerimiz Haftada bir gün 50 Dakika şeklinde yapılmaktadır.İlave Olarak Bütün öğrencilerimiz Haftada 1 gün kendi yaş gruplarıyla birlikte Nota ve solfej derslerini ücretsiz olarak alırlar.Bu çalışma verimliliği arttırmak için yapılmakta olup , finansmanı kurum tarafından karşılanmaktadır.
Akademimizde Piyano  Dersleri  Birebir Özel Ders şeklinde yapılmaktadır.Ders Gün ve Saatlerini Öğrencilerimizin ve Öğretmenlerimizin programlarına göre belirliyoruz.Derslerimiz Haftada bir gün 50 Dakika şeklinde yapılmaktadır.Öğrencilerimiz Toplamda Ayda 4 Ders alırlar.İlave Olarak Bütün öğrencilerimiz Haftada 1 gün kendi yaş gruplarıyla birlikte Nota ve solfej derslerini ücretsiz olarak alırlar.Bu çalışma verimliliği arttırmak için yapılmakta olup , finansmanı kurum tarafından karşılanmaktadır.
Akademimizde Keman Dersleri  Birebir Özel Ders şeklinde yapılmaktadır.Ders Gün ve Saatlerini Öğrencilerimizin ve Öğretmenlerimizin programlarına göre belirliyoruz.Derslerimiz Haftada bir gün 50 Dakika şeklinde yapılmaktadır.Öğrencilerimiz Toplamda Ayda 4 Ders alırlar.İlave Olarak Bütün öğrencilerimiz Haftada 1 gün kendi yaş gruplarıyla birlikte Nota ve solfej derslerini ücretsiz olarak alırlar.Bu çalışma verimliliği arttırmak için yapılmakta olup , finansmanı kurum tarafından karşılanmaktadır.
Akademimizde Bateri Dersleri  Birebir Özel Ders şeklinde yapılmaktadır.Ders Gün ve Saatlerini Öğrencilerimizin ve Öğretmenlerimizin programlarına göre belirliyoruz.Derslerimiz Haftada bir gün 50 Dakika şeklinde yapılmaktadır.Öğrencilerimiz Toplamda Ayda 4 Ders alırlar.İlave Olarak Bütün öğrencilerimiz Haftada 1 gün kendi yaş gruplarıyla birlikte Nota ve solfej derslerini ücretsiz olarak alırlar.Bu çalışma verimliliği arttırmak için yapılmakta olup , finansmanı kurum tarafından karşılanmaktadır.
Akademimizde Bağlama Dersleri  Birebir Özel Ders şeklinde yapılmaktadır.Ders Gün ve Saatlerini Öğrencilerimizin ve Öğretmenlerimizin programlarına göre belirliyoruz.Derslerimiz Haftada bir gün 50 Dakika şeklinde yapılmaktadır.Öğrencilerimiz Toplamda Ayda 4 Ders alırlar.İlave Olarak Bütün öğrencilerimiz Haftada 1 gün kendi yaş gruplarıyla birlikte Nota ve solfej derslerini ücretsiz olarak alırlar.Bu çalışma verimliliği arttırmak için yapılmakta olup , finansmanı kurum tarafından karşılanmaktadır.