Adana Seyhan Elif Özdamar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Elif Özdamar

seyhan, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Access The Bars Kursu , Fizik Tedavi Kursu , Kekemelik Kursu , Yaşlı Bakım Kursu , Rehabilitasyon Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Elif Özdamar, ADANA SEYHAN ve civarında hizmet vermekte olup 07.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 373 kurs/özel ders verenden 263 . sıradadır. Başta Fizik Tedavi olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Elif Özdamar, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Fizik Tedavi ve Rehabilitasyon bölümünden yeni mezun oldum.
Hem insanlara faydalı olmak hem de kendimi geliştirmek istiyorum.


Access The Bars Nedir?

Access Enerji Dönüşümü (Access Enerji Transformation ) sistemi içerisindeki başlangıç çalışmasıdır. Bu çalışmalar Amerika'da Gary Douglasve Dr.Dain Heer tarafından geliştirilmiştir. Beyniniz büyük bir kapasitördür.Yani gerilim ve elektrik yükü biriktiren bir aygıt gibidir. Tüm düşüncelerinizin ve duygularınızın, algı ve hislerinizin bir elektriksel bileşeni vardır. Anlam yüklediğiniz her şeyi beyninizde depolarsınız. Beyin adeta geçmiş yaşamlardan ve bu yaşamdan gelen, milyonlarca yıllık düşünce, önemseme ve tutumları hafızasına atan, dev bir bilgisayar gibidir. Başınızın üzerinde iyileşme, zaman, umut, farkındalık, yaratıcılık, güç, yaşlanma, cinsellik, para ve benzeri şeylerle ilgili düşüncelerinizin, fikirlerinizin, duygularınızın, inançlarınızın ve kararlarınızın depolandığı 32 enerjetik, elektrik şarj deposu bulunur. Bars seansında bu noktalara parmak uçları ile yumuşakça dokunularak, bu noktalar aktive edilir ve burada birikmiş elektrik yükü ile beraber o konu hakkında geçmişten getirdiğimiz tüm kısıtlamalar ve blokajlar elektro manyetik olarak serbest bırakılıp silinir. Tıpkı bilgisayarınızdaki gereksiz dosyaları sildiğiniz gibi. Yaklaşık bir saat süren Bars seansı sırasında beyin dalgaları yavaşlar çocukluktan gelen davranış biçimleri, inanç sistemleri ve bakış açıları temizlendikten sonra, hayatınızda daha çok "var olabilmeye, anda kalabilmeye" başlanabilir.

Fizik Tedavi Nedir?

Fizik tedavi, vücuda dışarıdan uygulanan sıcak, soğuk uygulamalar, elektrik akımları, masaj ve egzersiz ile ağrıyı kesmeye yönelik uygulamaları içeren ve kas iskelet sistemi hastalıklarında ya da yararlanmalarında uygulanan ilaç dışı bir tedavişeklidir.