Adana Seyhan Genç Aktif Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

GENÇ AKTİF SÜRÜCÜ KURSU

seyhan, ADANA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , SRC Kursu , CE Ehliyet Kursu , İş Makineleri Operatörlüğü Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
GENÇ AKTİF SÜRÜCÜ KURSU, ADANA SEYHAN ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 375 kurs/özel ders verenden 153 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. GENÇ AKTİF SÜRÜCÜ KURSU, 30 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2002 yılında kurulmuş olan Sürücü Kursumuz, ilk andan beri daima müşteri memnuniyeti, eğitim ve öğretim alanında başarı sağlama hedefleri ile yola çıkmıştır. Eğitim kurumumuz iyi tanımlanmış uzman odaklı vizyonu ile Adana’ nın ihtiyaç ve beklentilerini en iyi derecede karşılayabilecek yapıda olma özelliği ile hizmet veriyor.

Sürücülere ve sürücü adaylarına doğruluk, dürüstlük, yasalara uygunluk ve toplumda bilinçli sürücü kitlesi oluşturma gibi değişmez ilkelerle aktif ekip çalışmasına inanıyoruz. Dolayısıyla her boyutta açık iletişim yöntemini benimsemiş, saygıda kusur etmeyen samimi ve güler yüzlü çalışanlarımız, sürücü adaylarımızla ilgili tüm soru ve görüşleri açıklama; gereken yerlerde onlara çözüm ortağı olma konusunda oldukça deneyimlidir.

Branşlarında deneyim sahibi, üniversitelerin ilgili bölümlerinde yüksek ihtisas yapmış eğitmenlerimiz, kursumuzda alacağınız kaliteli eğitimin bir göstergesidir. Kursumuzda A2 (motosiklet, motorlu bisiklet), B (otomobil, 15+1 minibüs, kamyonet), D (römorklu çekici), E (17+1 minibüs, kamyon, otobüs) ve H (engelli sürücü) sertifika eğitimi yanında; çevresini önemseyen, iş sağlığı ve iş güvenliğine önem veren bireyler için eğitim – öğretim faaliyeti sürdürülmektedir.

Kurumumuza göstermiş olduğunuz ilgi ve destekden dolayı teşekkürlerimizi sunarız.