Adana Seyhan Özel Sedef Motorlu Taşıtlar Sürücü Kursu

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ÖZEL SEDEF MOTORLU TAŞITLAR SÜRÜCÜ KURSU

seyhan, ADANA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: B Ehliyet Kursu , A2 Ehliyet Kursu , D Sınıfı Ehliyet Kursu , A1 Ehliyet Kursu , C Sınıfı Ehliyet Kursu , Psikoteknik Kursu , SRC Kursu , CE Ehliyet Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ÖZEL SEDEF MOTORLU TAŞITLAR SÜRÜCÜ KURSU, ADANA SEYHAN ve civarında hizmet vermekte olup 20.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 381 kurs/özel ders verenden 198 . sıradadır. Başta B Ehliyet olmak üzere 8 farklı kurs/özel ders vermektedir. ÖZEL SEDEF MOTORLU TAŞITLAR SÜRÜCÜ KURSU, 28 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
1994 YILINDAN BERİ FAALİYETTEDİR. ÖZEL SEDEF SÜRÜCÜ KURSU OLARAK (TÜM EHLİYET SINIFLARI )SÜRÜCÜ BELGESİ DIŞINDA  MESLEKİ YETERLİLİK (SRC) VE PSİKOTEKNİK BELGELERİ DE VERMEKTEYİZ. SLOGANIMIZ EĞİTİM KAZADAN UCUZDUR.

Ders Sınav ve Genel Ehliyet Bilgileri
1. Teorik (Trafik ve Çevre Bilgisi, Motor ve Araç Tekniği Bilgisi, İlkyardım ve Trafik Adabı) dersini aldıktan sonra uygulamalı olarak direksiyon dersleri almanız yeterlidir.
Ancak “B” sınıfı Otomobil Sürücü Belgeniz varsa ve “A1” sınıfı Motosiklet Sürücü Belgesi almak istiyorsanız; A1 sertifika sınıfının direksiyon eğitiminin tamamına devam edilir.

2. Sınav bilgileri;
a-Kurs sonunda “A1” sınıfı Sürücü Belgesi için Milli Eğitim Bakanlığının Belirlediği Dönemlere ait sınav tarihlerinde; toplam 45 soruluk sınava tabi olurlar.
Motor Tekniği (10 soru),
Trafik ve Çevre Bilgisi (20 soru),
İlkyardım Bilgisi (15 soru).
"B","C","D","E","F" veya "H" (otomobil) sınıfı Sürücü Belgesine sahip olan adaylar; A1 sınıfı (Motosiklet) Sürücü Belgesi (ehliyet)almak isterlerse, A1 sertifika sınıfının direksiyon eğitiminin tamamına katılmaları gerekmektedir.
b-Yukarıda söz edilen teori sınavından 70 ve üzeri not alarak teorik sınavını geçmeniz durumunda yine Milli Eğitim Bakanlığı tarafından o döneme ait belirlenen bir tarihte direksiyon sınavına girmeniz gerekiyor.

3. Teorik ve direksiyon sınavlarında sınav hakkı 4'tür.Verilen Kursların Ayrıntıları
1994 YILINDAN BERİ FAALİYETTEDİR. ÖZEL SEDEF SÜRÜCÜ KURSU OLARAK (TÜM EHLİYET SINIFLARI )SÜRÜCÜ BELGESİ DIŞINDA MESLEKİ YETERLİLİK (SRC) VE PSİKOTEKNİK BELGELERİ DE VERMEKTEYİZ. SLOGANIMIZ EĞİTİM KAZADAN UCUZDUR.