Adana Seyhan Sinan Tunç

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Sinan Tunç

seyhan, ADANA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Fransızca Kursu , Yabancı Dil Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Sinan Tunç, ADANA SEYHAN ve civarında hizmet vermekte olup 18.06.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ADANA ilinde hizmet veren 389 kurs/özel ders verenden 192 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Sinan Tunç, 51 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Adana'da uygun fiyata İngilizce, Almanca ve Fransızca Özel Ders


İngilizce Nedir?

İngilizce, Büyük Britanya ve Kuzey İrlanda Birleşik Krallığı, Amerika Birleşik Devletleri, Anglofon Karayipler, Avustralya, İrlanda Cumhuriyeti, Kanada ve Yeni Zelanda'da yaşayanların çoğunun ana dilidir. İkinci dil ve resmî dil olarak dünya genelinde, özellikle İngiliz Milletler Topluluğu ülkeleri ve çok sayıda uluslararası örgüt tarafından da kullanılmaktadır. Modern İngilizce, ana dili farklı olan insanların konuştuğu ilk "küresel ortak dil" olarak tanımlanmaktadır.İngilizce iletişim, bilim, ticaret, havacılık, eğlence, radyo ve diplomasi alanlarında egemen uluslararası yardımcı dildir. Dilin Britanya Adaları'ndan öteye yayılmasında Britanya İmparatorluğu'nun büyük payı vardır. Amerika Birleşik Devletleri'nin II. Dünya Savaşı sonrasında artan ekonomik ve kültürel etkisi, İngilizcenin benimsenmesini önemli şekilde hızlandırmıştır.

Almanca Nedir?

Almanca Hint-Avrupa dillerinin Cermen dilleri koluna bağlıdır ve dünyanın yaygın lisanlarından biridir. Avrupa Birliği'nin resmî dillerinden biri ve en çok konuşulanıdır. Özellikle Almanya, Avusturya, Lihtenştayn, Lüksemburg, İsviçre'nin büyük bölümü, İtalya'nın Güney Tirol bölümü, Belçika'nın doğu kantonları, Polonya ve Romanya'nın kimi bölgeleri ve Fransa'nın Alsas-Loren bölgesinde konuşulmaktadır. Almanca ayrıca içinde Fransız kelime kökenli sözcükler taşır.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Adana'da uygun fiyata İngilizce, Almanca ve Fransızca Özel Ders