Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yaşamla Dans

seyhan, ADANA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Yoga Kursu , Access The Bars Kursu , Tango Kursu , Zeybek Kursu , Zumba Kursu , Halk Oyunları Kursu , Düğün Dansı Kursu , Çocuk Dans Kursu , Sirtaki Kursu , İspanyolca Kursu

Kurs Veren Hakkında
Rekreasyon stüdyomuzda düzenli çalışma grupları ve atölyeler, workshoplar ile istediğiniz bir alanda yol katetmeniz; ayrıca bisiklet, kitap kulübü gibi sosyal kulüplerimize katılarak farklı hobilerinizi aktif şekilde yapmanız da mümkün. Ayrıntılı bilgi için www.yasamladans.com.tr ve www.tangoadana.com sitemizi ziyaret edebilirsiniz.     

Arjantin Tango ile yola çıktık. Bu şehirde olmasa da biz bu dansı öğreneceğiz diye başladı yolculuk. Şehirdeki ilk tango eğitmenleri ve dansçıları olmayla devam ederken; ders vermeyi bırak kendimiz dans edebilecek yer bulma sorunu bizi Yaşamla Dans'a getirdi. Tango Adana Yaşamla Dans'ın bir parçası oldu.Sonrası mı?Yaşamla Dans Store eklendi dans ayakkabı ve kıyafetleri ile yolculuğa. Ardından Yaşamla Dans DIY Store.
Şimdi ise Yaşamla Dans Cafe.
Ve 2015 Aralık ayında süreç "kendin yap" yeni adresimize getirdi bizi.  

2016 Mayıs itibarı ile Yaşamla Dans Cafe & Store & DIY Studio faaliyete geçti.
Hobilerimiz, becerilerimiz, sağlıklı beslenme hedeflerimiz, doğa sevgimiz ve kedilerimiz ile sizlerin yeni buluşma ve takılma noktası olabilmek şimdiki durakta dileğimiz.  
Şekersiz, glutensiz denemelerimiz; çocuk kostümleri, yetişkin dans ve düğün ayakkabıları, dans gösteri ve sosyal kıyafetleri, egzersiz giyisi ve aksesuarları, el yapımı dekoratif ürünler, hamak, salıncak gibi bahçe aksesuarları, haftasonu doğa buluşmaları, keyifli dans ve müzik organizasyonları, çeşitli atölye ve aktivitelerle ama en başta ve her zaman beden farkındalığı ve dans ile dolu bir yer.. Ne güzel diyorsanız;
?
YAŞAMLA DANSI BİRLİKTE RENKLENDİRMEYE BEKLİYORUZ !


Verilen Kursların Ayrıntıları
Hatha yoga, çocuk yogası, yoga terapi düzenli derslerinin yanında belirli aralıklarla workshop çalışmalarımız da olmaktadır.
Seans ve randevu için en az bir hafta öncesinde aramanız gerekmektedir.
Her seviyeye uygun özel ve çalışma grupları olarak tango dersi, kadın ve erkek teknik dersleri, koreografi çalışmaları verilmektedir. Tek veya çift olarak katılım mümkündür. Adana'nın en deneyimli çiftinden tangoyu öğrenmek isteyenleri bekliyoruz.
Zeybek çeşitlerinin tamamını öğrenmek için bize ulaşabilirsiniz.
Zumba, Zumba Jr ve Kids, Zumba Gold çalışma grupları ve özel sessionlar sizleri bekliyor.
Son dönemlerde en çok talep gören zeybek, harmandalı dahil tüm yörelerimize ait halk oyunları dersleri verilmektedir.
Düğün açılış dansı, zeybek-harmandalı, çalışma paketleri yanı sıra mix veya özel koreografi çalışmaları ile düğününüze dair anılarınızı daha da güzelleştirmek için bir telefon mesafesindeyiz.  
Çocuklara ve gençlere yönelik dans ve egzersiz çalışmaları.
Sirtaki çalışma grubu ve atölyeleri yanısıra tüm Yunan danslarına yönelik çalışmalarımız vardır.
Pratik ve çalışma grubumuz ile eğlenerek bu dili öğrenmek, geliştirmek mümkün.

Yorumlar