Ağrı Merkez Yunus Başaran

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Yunus Başaran

merkez, AĞRI
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: 3D Yazıcı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Yunus Başaran, AĞRI MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 17.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AĞRI ilinde hizmet veren 10 kurs/özel ders verenden 1 . sıradadır. Başta 3D Yazıcı olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Yunus Başaran, 34 gelen talepten 33 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
3D Print eğitiminin hedefi, katılımcıların, ürettikleri 3D modelleri baskıya hazır hale getirerek, maliyet ve süre bakımından en uygun şekilde basabilmeleridir. Bu hedefe bağlı olarak 3D Printing teknolojisinin ekonomiye ve endüstriye getireceği yenilikler tartışılacak; güncel 3D yazıcıların çalışma mantığı ve buna yönelik baskı teknikleriyle ilgili geniş bilgi verilecektir. 40 saatlik eğitim sonunda öğrenciler tasarladıkları 3D modelin baskısını alabileceklerdir.


3D Yazıcı Nedir?

Katmanlı üretim (Additive Manufacturing) olarak kabul edilen 3D Yazıcı teknolojisi, bilgisayar ortamında tasarladığınız 3 boyutlu objeleri somut hale dönüştürebileceğiniz hızlı prototipleme araçlarıdır. STL dosyası olarak kaydedilen 3 boyutlu tasarımlar, 3D Yazıcıya gönderilerek katman katman gerçeğe dönüştürülür.

Verilen Kursların Ayrıntıları