Aksaray Merkez Nurgül Budak Çınar

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Nurgül Budak Çınar

merkez, AKSARAY
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel Lise Kursu , Hedef Koçluğu Kursu , Kariyer Koçluğu Kursu , Öğrenci Koçluğu Kursu , Yaşam Koçluğu Kursu , Eğitim Danışmanlığı Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Nurgül Budak Çınar, AKSARAY MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 03.02.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. AKSARAY ilinde hizmet veren 26 kurs/özel ders verenden 6 . sıradadır. Başta Öğrenci Koçluğu olmak üzere 6 farklı kurs/özel ders vermektedir. Nurgül Budak Çınar, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
REHBER ÖĞRETMEN OLARAK GÖREV YAPMAKTAYIM. LİSE ÖĞRENCİLERİ İLE ÇALIŞIYORUM. KOÇLUK VE DANIŞMANLIK KONUSUNDA SİZE EN İYİ ŞEKİLDE YARDIMCI OLACAĞIMDAN EMİN OLABİLİRSİNİZ.


Özel Lise Nedir?

Lise İlköğrenimden sonra bir yılı hazırlık olmak üzere toplam dört yıllık öğretim yapan ve üniversiteye hazırlayan ortaöğretim kurumu.

Hedef Koçluğu Nedir?

Bu eğitimle amaçlanan; sosyal ve iş hayatınızda önceliklerinizi belirlemek, hedeflerinizi koymak ve daha kolay ulaşabilmek üzere koçlukla desteklenen uygulanabilir teknikleri kullanarak zaman kısıdına rağmen gelecek planlamasını alışkanlıklarınızın ön sırasına yerleştirmektir.