Kocaeli Merkez Vildan Ergin

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Vildan Ergin

merkez, KOCAELİ
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Vildan Ergin, KOCAELİ MERKEZ ve civarında hizmet vermekte olup 09.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. KOCAELİ ilinde hizmet veren 481 kurs/özel ders verenden 40 . sıradadır. Başta İngilizce olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Vildan Ergin, 43 gelen talepten 6 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
İNGİLİZCE ÖZEL DERS EĞİTİMİNDE KAMPANYA!

- Eğitimini Amerika'da tamamlamış öğretmen ile birebir,
- YDS, TOEFL, IELTS, TOEG SINAV Eğitimi
-  İş İngilizcesi, Pratik Konuşma, Uluslararası Yazışma Eğitimi,
- Üniversite, Lise, İlköğretim... Eğitimi,  
- Her yaştan her seviyeye ihtiyacınıza uygun tasarlanmış Özel İngilizce Eğitimi


Amerika'da eğitimini tamamlamış öğretmenden her yaştan ve her seviyede kişinin ingilizce seviyesine uygun eğitim verilir. Derslerimiz INGILIZCE dilinde işlenmekte, öğrencinin seviyesine uygun zorunlu kalındığı koşulda türkçe ile desteklenmektedir.

İngilizceyi 2.dil olarak öğrenenlere daha hızlı, kolay, modern method ve taktiklerle her seviyede Akademik Grammer, Konuşma, Telafüz, İş İngilizcesi, Toefl... eğitimi alarak, kariyer hedeflerinize daha kolay ulaşabilirsiniz.

Derslerimizde tek bir alanda ilerlemek yerine, Reading, Writing, Speaking, Listening den oluşan 4 alan ve dilin altyapısını oluşturan Akademik Grammer aynı paralellik de işlenmektedir. Sağlam bir altyapı ile oluşturulan yabancı dilimizi aktif bir şekilde konuşma diline aktarabilmek adına Hafıza Teknikleri ile Kelime Öğrenme Yöntemi uygulanarak zenginleştirmekteyiz.

Ayrıca zaman zaman aynı seviye öğrencileri ile oluşturduğum grup çalışması ile yapacağımız ilave dersler (katılım ücretsiz), öğrenme hızınızı arttırarak hedefimize daha kısa süre ulaşmamızı sağlayacaktır.

Derslerimiz Oxford, Kaplan, Richmond, Longman, Cambridge University, Betty Schrampfer Azar, Official Guide To The Toefl Mc Graw Hill, Macmillan Book...gibi yurtdışından getirdiğim profesyonel eğitim kitapları ile desteklenmektedir. Tek bir kitaba bağlı kalmaksızın, öğrencinin seviyesine uygun birden fazla kitap ve eğitim materyeli kullandığım için sizin herhangi bir kitap alma ihtiyacınız yoktur.

Derslerimizde yalnızca yabancı dilimizi ögrenmek degil aynı zamanda sahip olduğumuz bilgiyi nasıl yönetip, yıllar sonrasında da aktif olarak nasıl kullanabileceğimizi öğreniyoruz.

Sizin için belirlemiş olacağımız en uygun gün ve saatlerde işlenicek derslerimizde, seviyenize uygun hazırlayacağımız program ile aslında bu dilin bir ders değil, günlük yaşantımızda ve iş dünyamızda iletişim kurabilme, kendimizi ifade edebilme ve karşımızdakini anlıyabilmek için kullandığımız bir iletişim aracı olduğunun farkına vararak, bu dili ders olarak görmekten vazgeçip, hayatımızın bir parçası olarak benimsiyor olacağız.

Derslerimiz eğitim için düzenlenmiş, konak hastanesi yakınında ki ofisimde verilmektedir.

Okuma, Dinleme, Konuşma, Yazma, Akademik Grammer ve Hafıza Teknikleri ile Kelime Ögrenme sisteminden oluşan 6 yöntemin aynı paralellikte işlendiği derslerimiz hakkında ayrıntılı bilgi alabilmek için lütfen telefon ile irtibat kurunuz.

Aynı zamanda italat ihracat ve dış ticaret uzmanı olduğumu belirttir, ihtiyaç duyulduğunda şirketlere ingilizce alanında danışmanlık hizmetinde bulunduğumu da belirtmek isterim. Tercümanlık ve danışmanlık alanında hizmet ücreti ayrıca görüşülecektir.Verilen Kursların Ayrıntıları
İNGİLİZCE ÖZEL DERS EĞİTİMİNDE KAMPANYA!

- Eğitimini Amerika'da tamamlamış öğretmen ile birebir,
- YDS, TOEFL, IELTS, TEOG SINAV Eğitimi
-  İş İngilizcesi, Pratik Konuşma, Uluslararası Yazışma Eğitimi,
- Üniversite, Lise, İlköğretim... Eğitimi,  
- Her yaştan her seviyeye ihtiyacınıza uygun tasarlanmış Özel İngilizce Eğitimi
DETAYLI BİLGİ : 0534 068 6022