Ankara Çankaya Seda Guleryuz

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Seda Guleryuz

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: TYT Kursu , YKS Kursu , YÖS Kursu , Açık Lise Kursu , Akşam Lisesi Kursu , Etüt Kursu , Liseler İçin Arasınıf Etüt Kursu , Temel Lise Kursu , TYT Matematik Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , AYT Kimya Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Seda Guleryuz, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 02.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2685 kurs/özel ders verenden 232 . sıradadır. Başta YKS olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. Seda Guleryuz, 86 gelen talepten 10 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2 yıl fen lisesinde 2 yıl da özel bir kolejde burslu öğrenci olarak okudum.
Şuan Ankara Üniversitesinde okuyorum.
TYT de tüm derslere AYT kısmında da sayısal derslerde özel ders veriyorum.
Zamanım uygun olduğu surece yardımcı olacağım.


TYT Nedir?

YGS'nin yerine geçecek ilk oturuma Temel Yeterlilik Testi (TYT) adı veriliyor. Ancak ilk oturumlar arasındaki en büyük fark ise soru sayısı ve adayların sorumlu olduğu bölümlerde ortaya çıkıyor. YGS'de adaylar Türkçe, Matematik, Sosyal Bilimler ve Fen Bilimleri alanlarından sorumlu tutuluyordu. TYT'de ise 40 Türkçe ve 40 Temel Matematik sorusu olacak. YÖK Başkanı Saraç bu sınavın adayların temel yeteneklerini ölçmek amacıyla tasarlandığını belirtti.

YKS Nedir?

Üniversiteye 2018-2019 girişteki sınavın yeni adı Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı (YKS) olarak belirlendi. Buna göre, adaylar iki ayrı oturuma katılacaklar. Yüksek Öğretim Kurumları Sınavına göre ilk oturumda temel yeterlilik esas alınarak gerçekleştirilecektir.

Sınavlar Haziran ayında bir hafta sonunda 2 oturumda yapılacak, soru sayısı 80 olacaktır. Türkçe ve Matematik sabah oturumunda yapılacak.

Öğleden sonraki ikinci oturumda lise müfredatına dair bilgiler esas alınacak.

Yüksek Öğretim Kurumları Sınavı, haziran ayının bir hafta sonu yapılacak.
Verilen Kursların Ayrıntıları
TYT yani 1 kısim sınavı Ayt için çok önemlidir. Ogrenci psikolojisi ve çalışma sistemi bu dönemde oturur. Destek şarttır. Elimde fazlaca güncel kaynak bulunmakta öğrencinin testleri notları konuları mümkün olduğunca sağlanacaktır.
TYT ve Ayt de branş branş veya tek kişiden özel ders alma imkanı sağlıyoruz. Kitap ve not sıkıntısını elimözden geldiğince bizler karşılıyoruz.
Lise arasınıf temeli tam anlamıyla oluşturmak için önemli bir dönem güzel ortalama bir tempoyla çok güzel işler başarılıcaktır.