Ankara Altındağ Kerim Ceylan

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Kerim CEYLAN

altindağ, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lehçe Kursu , Çocuk Arapçası Kursu , Mesleki Arapça (Arabic for Careers) Kursu , Arapça Lehçe Eğitimi (Ammice -Günlük konuşma Arapçası ) Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Kerim CEYLAN, ANKARA ALTINDAĞ ve civarında hizmet vermekte olup 03.11.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2513 kurs/özel ders verenden 1501 . sıradadır. Başta Arapça Lehçe Eğitimi (Ammice -Günlük konuşma Arapçası ) olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Kerim CEYLAN, 0 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her şekilde yardımcı olurum,
Hoşgeldiniz 🙂


Lehçe Nedir?

Lehçe, Polonyalıların konuştuğu dildir. Polonya'nın resmi dilidir ve 38 milyonu Polonya'da olmak üzere dünyada toplam 50 milyon kişi tarafından konuşulduğu tahmin edilir. Hint-Avrupa dilleri ailesinin Slav dilleri öbeğine bağlı bir dildir.

Çocuk Arapçası Nedir?

Yabancı dil eğitiminin küçük yaşlarda alınmasının önemi herkes tarafından bilinmektedir. Arapça gibi farklı bir alfabesi olan dillerde de aynı durum söz konusudur.

Çocukların yabancı dil eğitiminde; yaş grubuna göre değişik farkındalıklar oluşturulur ve motivasyon arttırıcı çalışmalar ile şekillenir. Dilin varlığından haberdar olan çocuklar, öğrenme konusunda da farklı bir bakış açısına sahip olurlar. İlerleyen yıllardaki yabancı dil eğitimi için sağlam bir temelin oluşması, çocukluk dönemindeki temel eğitimle şekillenmektedir.