Ankara Çankaya Ankara Mesleki Eğitim Kurumları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ANKARA MESLEKİ EĞİTİM KURUMLARI

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Aşçılık Kursu , Masaj Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Avcılık Kursu , İşaret Dili Kursu , Dış Ticaret Kursu , Hasta Bakımı Kursu , Emlakçılık Kursu , Sigortacılık Kursu , Girişimcilik Kursu , Çocuk Gelişimi Kursu , Hasta Kabul Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ANKARA MESLEKİ EĞİTİM KURUMLARI, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 14.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2757 kurs/özel ders verenden 211 . sıradadır. Başta Hasta Kabul olmak üzere 12 farklı kurs/özel ders vermektedir. ANKARA MESLEKİ EĞİTİM KURUMLARI, 189 gelen talepten 11 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ankara Mesleki Eğitim Kurumu, 5580 Sayılı özel Öğretim Kurumları kanunu kapsamında 2008 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı uzman, yaratıcı ve yeniliklere açık kadrosuyla eğitim öğretim alanında hizmet veren özel öğretim kurumudur.
Biz  Ankara Mesleki Eğitim Kurumları olarak;
Kursiyerlerimize Kısa süreli ve doğru eğitim programlarını uygulayarak ekonomimizin gelişmesi doğrultusunda ve istihdam politikasına uygun meslekleri edinmelerini sağlayıcı imkanlar sunarak gelecek kariyer planlarını doğru bir şekilde yapmalarını sağlamak temel amaçlarımızdandır.
Doğru kariyer planlarıyla kursiyerlerimizi tam donanımlı iş hayatına hazırlar, kişisel ve toplumsal hedeflere sahip; aranan tercih edilen bireylere dönüştürmeyi hedefler, çağımızın bilimsel ve teknolojik gelişmelerine açık kendine güvenen duyarlı ve saygılı nesiller yetiştirmeyi kendimize ilke edinmekteyiz.
“Her fert bir değerdir” düşüncesinden yola çıkarak bireyleri toplumsal alanda çağdaş ve kültürel gelişmeler doğrultusunda iş hayatına donanımlı bir şekilde hazırlamak kurumsal hedeflerimizin temelini oluşturmaktadır.
Ankara Mesleki Eğitim Kurumları kurulduğu günden itibaren uzman kadrosuyla her geçen gün yenilikçi tutumuyla eğitim öğretim faaliyetlerine yeni kurs programlarını da bünyesine katarak emin adımlarla devam etmektedir.
Geleceğinize yatırım yaparken sizde aklınıza takılan tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin.Verilen Kursların Ayrıntıları
Ankara Mesleki Eğitim Kurumu, 5580 Sayılı özel Öğretim Kurumları kanunu kapsamında 2008 yılından itibaren Milli Eğitim Bakanlığı’na bağlı uzman, yaratıcı ve yeniliklere açık kadrosuyla eğitim öğretim alanında hizmet veren özel öğretim kurumudur. Biz Ankara Mesleki Eğitim Kurumları olarak; Kursiyerlerimize Kısa süreli ve doğru eğitim programlarını uygulayarak ekonomimizin gelişmesi doğrultusunda ve istihdam politikasına uygun meslekleri edinmelerini sağlayıcı imkanlar sunarak gelecek kariyer planlarını doğru bir şekilde yapmalarını sağlamak temel amaçlarımızdandır. Doğru kariyer planlarıyla kursiyerlerimizi tam donanımlı iş hayatına hazırlar, kişisel ve toplumsal hedeflere sahip; aranan tercih edilen bireylere dönüştürmeyi hedefler, çağımızın bilimsel ve teknolojik gelişmelerine açık kendine güvenen duyarlı ve saygılı nesiller yetiştirmeyi kendimize ilke edinmekteyiz. “Her fert bir değerdir” düşüncesinden yola çıkarak bireyleri toplumsal alanda çağdaş ve kültürel gelişmeler doğrultusunda iş hayatına donanımlı bir şekilde hazırlamak kurumsal hedeflerimizin temelini oluşturmaktadır. Ankara Mesleki Eğitim Kurumları kurulduğu günden itibaren uzman kadrosuyla her geçen gün yenilikçi tutumuyla eğitim öğretim faaliyetlerine yeni kurs programlarını da bünyesine katarak emin adımlarla devam etmektedir. Geleceğinize yatırım yaparken sizde aklınıza takılan tüm sorularınız için bizimle iletişime geçin.