Ankara Çankaya Akropol Academy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Akropol Academy

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , İspanyolca Kursu , Çevirmenlik Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Akropol Academy , ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2347 kurs/özel ders verenden 119 . sıradadır. Başta İspanyolca olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Akropol Academy , 75 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Akropol Akademi ve Danışmanlık Hizmetleri Istanbul ve Ankara'da Tüm Okul Derslerinin yanısıra İspanyolca, İngilizce Fransızca Almanca ve Yabancılar için Türkçe öğretimi yapan bir grup profesyonelden oluşmaktadır. Derslerimiz 3 şekilde olabilir: Öğrencinin evi, Ofis veya Cafe. Haftada 3 ders almak isteyenlere 1 saat ÜCRETSİZ ders vermekteyiz. Eşsiz Materyaller ve Kaynaklar kullanarak başarınızı katlıyoruz. Akropol Akademi ile tanışın hayallerinize ulaşın!
https://tr.linkedin.com/in/akropol-akademi-danışmanlık-3223bb14a

Fotoğraflar
Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy


Verilen Kursların Ayrıntıları
Turkish Language Trainer for Foreigners with TOMER Certificate
Aprender turco para extranjeros con profesionales de TÖMER de Universidad de Ankara
İspanyolca İngilizce Fransızca Almanca Rusça ve Arapça birebir dersler
Yabancı öğretmenler ve Yurtdışında Master yapmış profesyonel hocalarımızla Tüm seviyelerde İspanyolca dersleri vermekteyiz.
İspanyolca İngilizce Türkçe Çeviri Hizmetleri
Tüm sınıflar için tecrübeli öğretmenlerden Türkçe özel dersler