Ankara Çankaya Akropol Academy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Akropol Academy

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Kursu , Yabancı Dil Kursu , İspanyolca Kursu , Çevirmenlik Kursu , Türkçe Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Akropol Academy , ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 27.09.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2758 kurs/özel ders verenden 119 . sıradadır. Başta İspanyolca olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Akropol Academy , 116 gelen talepten 15 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Akropol Akademi ve Danışmanlık Hizmetleri Istanbul ve Ankara'da Tüm Okul Derslerinin yanısıra İspanyolca, İngilizce Fransızca Almanca ve Yabancılar için Türkçe öğretimi yapan bir grup profesyonelden oluşmaktadır. Derslerimiz 3 şekilde olabilir: Öğrencinin evi, Ofis veya Cafe. Haftada 3 ders almak isteyenlere 1 saat ÜCRETSİZ ders vermekteyiz. Eşsiz Materyaller ve Kaynaklar kullanarak başarınızı katlıyoruz. Akropol Akademi ile tanışın hayallerinize ulaşın!
https://tr.linkedin.com/in/akropol-akademi-danışmanlık-3223bb14a

Fotoğraflar
Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy Akropol Academy

Türkçe (Yabancılar İçin Türkçe) Nedir?

Türkçe ya da Türk dili, batıda Balkanlar’dan başlayıp doğuda Hazar Denizi sahasına kadar konuşulan Altay dillerinden biridir. Yaşı, en eski hesaplara göre 8500 olan Türkçe, bugün yaşayan Dünya dilleri arasında en eski yazılı belgelere sahip olan dildir. Bu belgeler, çivi yazılı Sümerce tabletlerdeki alıntı kelimelerdir. Türk yazı dilleri içinde Oğuz sahası yazı dillerinden Osmanlı Türkçesinin devamını oluşturur. Başta Türkiye olmak üzere eski Osmanlı İmparatorluğu coğrafyasında konuşulan Türkçe, dünyada en fazla konuşulan 5. dildir. Türkçe sondan eklemeli bir dildir. Bundan ötürü kullanılan herhangi bir eylem üzerinden istenildiği kadar sözcük türetilebilir. Türkiye Türkçesi bu yönünden dolayı diğer Türk dilleriyle ortak ya da ayrık bulunan onlarca eke sahiptir. Türkçe çok geniş kullanımıyla birlikte zengin bir dil olmasının yanı sıra, genel itibarıyla “özne-nesne-yüklem” biçimindeki cümle kuruluşuna sahiptir.

Yabancı Dil Nedir?

İnsanların doğduğu ülkede konuşulmayan, ancak başka bir milletle iletişim kurmak için öğrenilmesi gereken dile yabancı dil denir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
Turkish Language Trainer for Foreigners with TOMER Certificate
Aprender turco para extranjeros con profesionales de TÖMER de Universidad de Ankara
İspanyolca İngilizce Fransızca Almanca Rusça ve Arapça birebir dersler
Yabancı öğretmenler ve Yurtdışında Master yapmış profesyonel hocalarımızla Tüm seviyelerde İspanyolca dersleri vermekteyiz.
İspanyolca İngilizce Türkçe Çeviri Hizmetleri
Tüm sınıflar için tecrübeli öğretmenlerden Türkçe özel dersler