Bu kursu paylaş
0 Yorum

ALİ TEKE

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Excel Kursu , Xsteel Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ALİ TEKE, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 25.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1551 kurs verenden 317 . sıradadır. Başta Xsteel olmak üzere 4 farklı kurs vermektedir. ALİ TEKE, 27 gelen talepten 7 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Merhaba Arkadaşlar
Kurumsal bir firmanın Proje & Dizayn Bölümünde Çalışmaktayım. Yeni mezun ve İlgili arkadaşlar için Autocad, Xsteel, Excel, Solidwork konularında eğitimler vermekteyim. Eğitimlerimdeki temel amaç ve hedeflerim;
1-) Programlara hakimiyet açısından belirlemiş olduğum ders takvimine göre örnekler ışığı altında komutları öğretmek,
2-) Çizim programlarının kısa yolları, bilinmeyen komutları, size fark ve hız katacak gerekli bilgi ve pratiklikleri öğretmek,
3-)Yurt içi ve Yurt dışı örnek projeler üzerinde proje tasarımı, üretim planlama, imalat resimleri hazırlama, malzeme planlama, teknik resim oluşturma, single ve assembly mantığını kavratma, cnc tezgahlar için NC kodları oluşturma gibi çalışmalar yapılacaktır.
4-)Ayrıca; Enerji Nakil Hattı direkleri, Trafo merkezi çelikleri, Demir yolları çelikleri, Fabrika, Depo, Barınak, Bakım onarım platformları tarzıda yapısal çelikler için özellikle hangi yapıda çalışma istenirse ona yönelik çalışmalar yapılabilir.
5-)İsteyen arkadaşlar için pc bağlantısı ile uzaktan eğitim verilebilir.
6-)Eğitim alan arkadaşlara anlaşılmayan konular veya karşılaşılan problemlerde uzaktan bağlantı ile ücretsiz olarak sorunları çözülecektir.

  Not: Öğrenci talebine göre ders müfredatı belirlenebilir. Zaman ve mekan ayarlaması karşılıklı konuşularak uygun olan her ortamda yapılabilir.  

Fotoğraflar

Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar