Ankara Çankaya Ali Teke

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ali Teke

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Excel Kursu , Xsteel Kursu , Autocad Kursu , SolidWorks Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ali Teke, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 25.07.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2975 kurs/özel ders verenden 237 . sıradadır. Başta Xsteel olmak üzere 4 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ali Teke, 170 gelen talepten 12 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Merhaba Arkadaşlar
Kurumsal bir firmanın Proje & Dizayn Bölümünde Çalışmaktayım. Yeni mezun ve İlgili arkadaşlar için Autocad, Xsteel, Excel, Solidwork konularında eğitimler vermekteyim. Eğitimlerimdeki temel amaç ve hedeflerim;
1-) Programlara hakimiyet açısından belirlemiş olduğum ders takvimine göre örnekler ışığı altında komutları öğretmek,
2-) Çizim programlarının kısa yolları, bilinmeyen komutları, size fark ve hız katacak gerekli bilgi ve pratiklikleri öğretmek,
3-)Yurt içi ve Yurt dışı örnek projeler üzerinde proje tasarımı, üretim planlama, imalat resimleri hazırlama, malzeme planlama, teknik resim oluşturma, single ve assembly mantığını kavratma, cnc tezgahlar için NC kodları oluşturma gibi çalışmalar yapılacaktır.
4-)Ayrıca; Enerji Nakil Hattı direkleri, Trafo merkezi çelikleri, Demir yolları çelikleri, Fabrika, Depo, Barınak, Bakım onarım platformları tarzıda yapısal çelikler için özellikle hangi yapıda çalışma istenirse ona yönelik çalışmalar yapılabilir.
5-)İsteyen arkadaşlar için pc bağlantısı ile uzaktan eğitim verilebilir.
6-)Eğitim alan arkadaşlara anlaşılmayan konular veya karşılaşılan problemlerde uzaktan bağlantı ile ücretsiz olarak sorunları çözülecektir.

  Not: Öğrenci talebine göre ders müfredatı belirlenebilir. Zaman ve mekan ayarlaması karşılıklı konuşularak uygun olan her ortamda yapılabilir.  

Fotoğraflar

Excel Nedir?

Excel, Microsoft Windows ile Apple Macintosh işletim sistemli bilgisayarlarda çalışabilen, elektronik tablolama programıdır. Microsoft Excel içinde birçok formül, meta, işaret sayı, rakam gibi unsurlar bulunur. Bu unsurlar ile birçok işlemi gerçekleştirebilirsiniz.

Xsteel Nedir?

Xsteel tasarlanmış yapısal bir konstruksiyonu ile genel görünüşler, kesitler, detay resimleri, ileri derecede raporlama, malzeme listeleri ve CNC dosyalarını otomatik olarak üretebilen bütünleşmiş bir çelik konstrüksiyon çizim ve imalat programıdır.Ayrıca 10. versiyondan sonraki sürümleri modelin statik analizini de yapmaya yöneliktir.
Verilen Kursların Ayrıntıları