Ankara Çankaya Angora Dans Stüdyosu / Ankara

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Angora Dans Stüdyosu / ANKARA

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Salsa Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Angora Dans Stüdyosu / ANKARA, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 23.10.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2514 kurs/özel ders verenden 1516 . sıradadır. Başta Salsa olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Angora Dans Stüdyosu / ANKARA, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
2003 yılından bu yana Ankara'da hizmet vermekte olan Angora Dans Stüdyosu, Bünyesinde Salsa, Tango, Bachata, HipHop, Street Jazz,  Zumba, Oryantal, Kizomba, Düğün Dansları eğitimleri vermektedir. Bu güne kadar pek çok öğrenci yetiştirmiş olan Angora Dans Stüdyosu özellikle hobi grupları ile dansın hem eğlenceli hem de sosyal yanını ön plana çıkartmayı kendşne amaç edşnmiştir.

Fotoğraflar
Angora Dans Stüdyosu / ANKARA Angora Dans Stüdyosu / ANKARA

Salsa Nedir?

Jive Jive enternasyonel stil yarışma danslarından biridir. 1930'larda yapılan swing müziğinden esinlenilerek yaratılan bir dans olmasına rağmen, 1940'larda İngilizler tarafından Latin tekniğinde geliştirilmiş olup, yine Latin dansı olarak, yarışmalardaki yerini almıştır. Özünde 6 tartımlı olan hareketler 4/4 tartım olarak değiştirilmiş, 8 tartımlı ritm yapısıyla dans edilmektedir. Çok hareketli, kıvrak ve hızlı bir temposu vardır.

Verilen Kursların Ayrıntıları