Ankara Çankaya Anıtsal Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ANITSAL AKADEMİ

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: SPK Kursu , SMMM Staj Kursu , SMMM Yeterlilik Kursu , KPSS-A Kursu , KPSS-B Kursu , Açıköğretim Kursu , DGS Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ANITSAL AKADEMİ, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 24.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 331 . sıradadır. Başta SMMM Staj olmak üzere 7 farklı kurs/özel ders vermektedir. ANITSAL AKADEMİ, 220 gelen talepten 4 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
ANITSAL AKADEMİ, SMMM STAJ BAŞLATMA, SMMM STAJ BİTİRME, KPSS, DGS, KGK BAĞIMSIZ DENETÇİLİK ALANLARINDA HİZMET VEREN.NİTELİKLİ BİR KURUMDUR.2004 YILINDAN BUGÜNE HİZMET KALİTEMİZDEN ÖDÜN VERMEDEN BİNLERCE KURSİYERİMİZİ HEDEFİNE ULAŞTIRDIK. SİZİ DE BEKLERİZ.

Fotoğraflar
ANITSAL AKADEMİ ANITSAL AKADEMİ ANITSAL AKADEMİ ANITSAL AKADEMİ ANITSAL AKADEMİ ANITSAL AKADEMİ ANITSAL AKADEMİ

SPK Nedir?

Sermaye Piyasası Kurulu (Kurul) sınavlarının genel amacı, sermaye piyasası alanında ihtisas personeli, yönetici, türev araçlar personeli, değerleme uzmanı, kredi derecelendirme uzmanı ve kurumsal yönetim derecelendirme uzmanı olarak çalışanların mesleki yeterliliklerini, bilgi ve tecrübelerini gösterir lisans belgesinin verilmesidir. Kurul tarafından düzenlenen lisanslama sınavları aksine bir karar alınmadıkça her yıl Ocak, Mayıs ve Eylül aylarında yapılmaktadır.

SMMM Staj Nedir?

Smmm, Serbest Muhasebeci Mali Müşavir kelimelerinin baş harflerinden oluşmaktadır. Smmm; İşletmelerin ekonomik, mali ve hukuki durumları ile vergiye ilişkin işlemlerini muhasebe kurallarına, gerçeklere ve yasalara uygunluk açısından inceleyerek görüşünü ilgililere bildiren ve bu işleri bir işyerine bağlı olmaksızın yapan kişidir.
Verilen Kursların Ayrıntıları
GAYRİMENKUL DEĞERLEME UZMANLIĞI KURSLARIMIZ 2004 YILINDAN BERİ DEVAM ETMEKTEDİR.SEKTÖRE YÖN VEREN UZMANLARI YETİŞTİREN ANITSAL AKADEMİ SİZİ DE HEDEFİNİZE ULAŞTIRIR.
ANITSAL AKADEMİ İLE BAŞARAMAYACAĞIM ENDİŞESİNE SON. UZMAN EĞİTİM KADROMUZ İLE KAZANANLAR KLUBÜNE SİZ DE KATILIN.
HANGİ DERSTEN KAYIT YAPTIRMIŞ OLURSANIZ OLUN.HERKES İKİNCİ BİR ŞANSI HAK EDER DEDİK VE KURSUMUZA KALTILAN HERKESE TEK ÖDEME İLE İKİ DEFA DERSLERİ TAKİP ETME HAKKI VERDİK. ANITSAL AKADEMİ İLE SMMM MESLEĞİNE DOĞRU YERDEN BAŞLAYIN.BAŞARI GARANTİLİ EĞİTİM.
2004 YILINDAN BUGÜNE BİRİKTİRDİĞİMİZ TECRÜBE İLE DİSİPLİNİ BİRLEŞTİRDİK.
UZMAN EĞİTİM KADROMUZ İLE SİZ DE MEMURLUĞU ADMINIZI ATIN. HAFTA SONU , HAFTA İÇİ GÜNDÜZ, HAFTA İÇİ AKŞAM GRUPLARIMIZ VARDIR.
AÇIKÖĞRETİM ALANINDA UZMAN EĞİTİM KADROMUZLA HİZMET VERMEKTEYİZ.SORUN ETRAFINIZDA ANITSAL AÇIKÖĞRETİM İLE MEZUN OLMUŞ MUTLAKA BİR TANIDIĞINIZI BULACAKSINIZ.
MEHMET OFLAZOĞLU İLE DGS YE HAZIRLANMAYA NE DERSİNİZ? KALİTELİ EĞİTİMİN DOĞRU ADRESİNDESİNİZ.