Ankara Çankaya Ankara Akademi Sanat

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ankara Akademi Sanat

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Pilates Kursu , Yoga Kursu , Akrilik Kursu , Guaj Boya Kursu , Sinema Kursu , Resim Kursu , Tiyatro Kursu , Drama Kursu , Yaratıcı Drama Kursu , Karakalem Kursu , Yağlı Boya Kursu , Yazarlık Kursu , Bale Kursu , Tango Kursu , Modern Dans Kursu , Salsa Kursu , Oryantal Kursu , Horon Kursu , Sirtaki Kursu , Zeybek Kursu , Roman Kursu , Vals Kursu , Break Dans Kursu , Bachata Kursu , Swing Kursu , Çocuk Dans Kursu , Halk Oyunları Kursu , Cha Cha Kursu , Rock N Roll Kursu , Merenge Kursu , Zumba Kursu , Rumba Kursu , Hint Dansı Kursu , Piyano Özel Ders , Solfej Kursu , Akustik Gitar Kursu , Yan Flüt Kursu , Konservatuar Kursu , Şan Kursu , Armoni Kursu , Perküsyon Kursu , Çello Kursu , Bağlama Kursu , Keman Kursu , Gitar Kursu , Piyano Kursu , Klarnet Kursu , Diksiyon Kursu , Beden Dili Kursu , Aile Danışmanlığı Kursu , Fotoğrafçılık Kursu , Güzel Sanatlar Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ankara Akademi Sanat, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 22.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 3013 kurs/özel ders verenden 62 . sıradadır. Başta Güzel Sanatlar olmak üzere 52 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ankara Akademi Sanat, 1144 gelen talepten 32 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında

Ankara Akademi Sanat Gençlik Kulübü olarak, Ulusal ve Uluslar arası her türlü kaynağı etkili ve verimli şekilde kullanarak; Tiyatro, Müzik, Dans,Resim Kişisel Gelişim gibi ana dallarda fikri ve vicdanı hür nesillerin yetiştirilmesine katkıda bulunmak ve günümüz şehir insanının giderek artan stresli yaşamından sıyrılıp sosyal aktivitelere katılmalarını sağlayarak  sizlere hizmet vermeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız .

perdeUlusal ve uluslar arası ortamlarda mensubu olmaktan övünç duyulan, vereceği eğitim- öğretim, üreteceği projeler ve sanatla ülkemizin çağdaş uygarlık düzeyinin üzerine çıkmasına katkıda bulunacak lider bir akademi olmaktır.

Farkında olmak hayatımızın her anında kullandığımız terimlerin başında gelmektedir. Peki biz kendi hayatımızın ne kadar farkındayız? Sosyal hayat kalitemiz istediğimiz standartlar da mı, yoksa istediklerimizi hep yarınlara erteleyerek yaşamımızı renksiz ve tekdüze yaşamayı mı seçiyoruz?

Uluslararası standartları göz önünde bulundurursak, dış ülkelerdeki bireylerin kendilerine daha çok zaman ayırdıklarını, sanatla ve kişisel gelişimleriyle daha fazla ilgilendiklerini görmekteyiz.

Hedeflerimizin ana temasını “BİZ” olarak belirlemek, katılımcılarımızın  hayatlarına ufak dokunuşlarla renk gelmesini sağlamaktır.Hayal gücümüzü genişletmek, yaratıcılığımızı artırmak, hayatımızın her anına estetiği temel olarak koymak, kaliteli ve eşsiz hizmet anlayışımızla hizmet vermeye devam etmek, profesyonel kadromuzla hem çocuklarımızın gelişimine katkıda bulunmak hem de yetişkinlerin hayattan daha fazla zevk almalarını sağlamak, sanatı hayatımızın her noktasına işlemesini sağlamak hedeflerimizi oluşturmaktadır.

Biz Ankara Akademi Sanat olarak; Devlet tiyatroları, Devlet Opera Balesi ve Cumhurbaşkanlığı Senfoni Orkestrası sanatçılarının verdiği emeklerle; Tiyatro, Dans, Müzik, Resim gibi Sanat Dallarında attığımız adımlarla kendimizden çok emin bir şekilde ilerlemekteyiz.

                                                                                                               

                                                                                                        KUBİLAY KARABURÇAK

                                                                                 
Yaşam işçileriyiz biz sanatçılar. Sabah güneş bizim için doğduğunda ve batarken akşam güneşi , her anı düşünmek ile dolu yaşamımızda biz yaşamı işleriz ilmik ilmik. Bir tebessüm bazen de bir damla göz yaşı, bir fikir bir ses ya da bir kıvrım gördüğümüzde sizlerde ,tekrar tekrar umutlanır ve koşarız sizlere. Çocuk,genç ve yaşlı demeden uzun kısa ya da şişman yahut da siyah beyaz ortak dilimiz vardır bizim evreni değiştirecek tek umuttur sanat. Var olmak istediğimiz kadar varızdır. Çığlığımız buna dairdir ve deriz ki “hadi başarabiliriz”. Bir boya bir nota bir ses bir küçük harekettir seni en derinlerden çıkaracak olan.Ve  damarlarında hissettiğinde sanatı , gökyüzünden indirmeyecek olandır elbette.

Düşleyebiliyorsan gerçekleştirebilirsin…

Fotoğraflar
Ankara Akademi Sanat Ankara Akademi Sanat Ankara Akademi Sanat Ankara Akademi Sanat Ankara Akademi Sanat Ankara Akademi Sanat Ankara Akademi Sanat Ankara Akademi Sanat


Verilen Kursların Ayrıntıları
Ankara Akademi Sanat Gençlik Kulübü olarak, Ulusal ve Uluslar arası her türlü kaynağı etkili ve verimli şekilde kullanarak; Tiyatro, Müzik, Dans,Resim Kişisel Gelişim gibi ana dallarda fikri ve vicdanı hür nesillerin yetiştirilmesine katkıda bulunmak ve günümüz şehir insanının giderek artan stresli yaşamından sıyrılıp sosyal aktivitelere katılmalarını sağlayarak sizlere hizmet vermeyi kendimize görev edinmiş bulunmaktayız .