Ankara Çankaya Ankara Matematik Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ankara Matematik Merkezi

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS TEOG Matematik Kursu , Biyoloji Özel Ders , Coğrafya Özel Ders , Fizik Özel Ders , Kimya Özel Ders , Matematik Özel Ders , Tarih Özel Ders , AYT Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , TYT Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ankara Matematik Merkezi, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 07.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2957 kurs/özel ders verenden 383 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 18 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ankara Matematik Merkezi, 389 gelen talepten 20 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Sayın Velilerimiz;

Ankara Matematik Merkezi, Türkiye ’nin seçkin üniversitelerinde eğitim görmüş, klasik bir ders anlatımından ziyade eğitim koçluğu eşliğinde çalışmalarını sürdüren bay/bayan profesyonel eğitimcilerin olduğu Özel Ders ve Kurs Merkezidir. 11 yıllık süreç içerisinde kurumumuz yöneticilerinin veliler ile ilgisi ve diyalogları hem de öğrenciye özel nokta atışı öğretmenleri tayini eğitim sürecimizi daha başarılı noktalara getirmiş uzun süreli birliktelikleri ve referansları da beraberinde getirmiştir….

Ankara’da matematik merkezinde veya evinizde gönül rahatlığı ile ders alabileceğiniz ve yüzlerce referans velileri ile bu konuda sizlere güvence veren eğitim kadromuzla tanışabilirsiniz.

Beklentilerinize cevap alabileceğiniz başarılı, güzel bir yıl diliyoruz…

Ankara Matematik Merkezi


LGS TEOG Matematik Nedir?

LGS TEOG Matematik Konuları

Çarpanlar ve Katlar
Üslü İfadeler
Kareköklü İfadeler
Veri Analizi
Basit Olayların Olma Olasılığı
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler
Doğrusal Denklemler
Eşitsizlikler
Üçgenler
Eşlik ve Benzerlik
Dönüşüm Geometrisi
Geometrik Cisimler'den oluşmaktadır.

Biyoloji Özel Ders Nedir?

Biyoloji canlıların doğma, gelişme, üreme gibi yaşam evrelerini inceleyen bilim dalıdır. Aynı zamanda canlı bilimi olarak da adlandırılabilir. Bu bilim dalı ile ilgilenenlere de biyolog denir. Biyolojinin botanik, tıp ve zooloji gibi birçok eski dalı vardır. 19. yüzyılda bu dalları bünyesinde birleştirerek biyoloji ortaya çıkmış ve bu bilim dalı gelişmiştir. Bu sayede bilim insanları, bütün yaşayan varlıkların, ortak bazı özellikler taşıdıkları konusunda hemfikir olmuşlardır. Şimdi ise Biyoloji, dünya genelinde tüm okullarda öğretilen ana derslerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.