Ankara Çankaya Ankara Matematik Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Ankara Matematik Merkezi

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS TEOG Matematik Kursu , Biyoloji Özel Ders , Türkçe Özel Ders , Coğrafya Özel Ders , Fizik Özel Ders , Kimya Özel Ders , Matematik Özel Ders , Tarih Özel Ders , AYT Kursu , AYT Matematik Kursu , AYT Geometri Kursu , TYT Kursu , ALES Kursu , DGS Kursu , LGS (TEOG) Kursu , YKS Kursu , Matematik Kursu , TYT Matematik Kursu , KPSS Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Ankara Matematik Merkezi, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 07.12.2018 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2864 kurs/özel ders verenden 383 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 19 farklı kurs/özel ders vermektedir. Ankara Matematik Merkezi, 297 gelen talepten 20 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Her seviyeye uygun özel ders ve kurs verilir.


LGS TEOG Matematik Nedir?

LGS TEOG Matematik Konuları

Çarpanlar ve Katlar
Üslü İfadeler
Kareköklü İfadeler
Veri Analizi
Basit Olayların Olma Olasılığı
Cebirsel İfadeler ve Özdeşlikler
Doğrusal Denklemler
Eşitsizlikler
Üçgenler
Eşlik ve Benzerlik
Dönüşüm Geometrisi
Geometrik Cisimler'den oluşmaktadır.

Biyoloji Özel Ders Nedir?

Biyoloji canlıların doğma, gelişme, üreme gibi yaşam evrelerini inceleyen bilim dalıdır. Aynı zamanda canlı bilimi olarak da adlandırılabilir. Bu bilim dalı ile ilgilenenlere de biyolog denir. Biyolojinin botanik, tıp ve zooloji gibi birçok eski dalı vardır. 19. yüzyılda bu dalları bünyesinde birleştirerek biyoloji ortaya çıkmış ve bu bilim dalı gelişmiştir. Bu sayede bilim insanları, bütün yaşayan varlıkların, ortak bazı özellikler taşıdıkları konusunda hemfikir olmuşlardır. Şimdi ise Biyoloji, dünya genelinde tüm okullarda öğretilen ana derslerden biri olarak karşımıza çıkmaktadır.