Bu kursu paylaş
0 Yorum

ARTI TİAMO

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: LGS (TEOG) Kursu , Etüt Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ARTI TİAMO, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 25.04.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1551 kurs verenden 1098 . sıradadır. Başta Etüt olmak üzere 3 farklı kurs vermektedir. ARTI TİAMO, 18 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
TIAMO egitimi alan ögrenciler; . Özgüveni artmis, . Zihinsel hesaplama becerileri gelismis, . Kendisine inanci artmis , . Yeterlilik ve basari duygusu gelismis, . Sezgisel düsünme gücü artmis . Sorun Çözme yetenegi gelismis birer birey olurlar .
Ümitköy Etüt Merkezi


Anne- babalar ;
Çocugumuzun egitimi ne zaman bir sinava girecek ise o zaman aklimiza geliyor. Çogu zaman da geç kalmis oldugumuzun bile farkina varamiyoruz . Sinav yili çocugumuzun çocuk oldugunu unutuyor ve hemen özel çalismalara, siki takiplere basliyoruz. Artik çocuk oyun oynayamaz ve çevresi ile iletisim kuramaz bir hale geliyor. 1980li yillari düsündügümüzde ilkögretime baslayan ögrenciler rakamlari çok az bilebilir ama okuma yazmayi genelde bilmezdi. Saymayi ve okuma yazmayi bilen ögrenciler farkli ögrenciler kabul edilirdi. Günümüzde ise okul öncesi egitimin büyük bir faydasi olarak ögrencilerin büyük çogunlugu ilkögretime baslamadan 100e kadar sayabiliyor, harfleri heceleri okul öncesinde ögreniyorlar. Suan ögrencinin sayi saymasi ona bir farklilik kazandirmamaktadir. Zamanda yolculuk yapalim 2020li yillar çocugumuzun üniversite yillari olsun.2020li yillar Türkiyede liseyi bitiren herkesin üniversite egitimi aldigi yillar olacak. Yani herkes üniversite mezunu olacak. Peki kim is bulacak?


Verilen Kursların Ayrıntıları

Yorumlar