Ankara Çankaya As Teknoloji Eğitim Merkezi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

AS Teknoloji Eğitim Merkezi

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Java Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
AS Teknoloji Eğitim Merkezi, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 08.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2562 kurs/özel ders verenden 249 . sıradadır. Başta Java olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. AS Teknoloji Eğitim Merkezi, 8 gelen talepten 8 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Advanced Systems Teknoloji Eğitim Merkezi ileri düzey yazılım teknolojileri üzerine bireysel, grup ve şirket eğitimleri vermektedir. Deneyimli eğitmenlerimiz ile Java,C #, JSP, ASP.NET, MVC, Web Servisleri, Oracle, MS SQL Server, NoSQL veri tabanları ve bigdata teknolojileri başta olmak üzere kurum ve kişi ihtiyacına özel içerikler ile uygulamalı eğitimler vermekteyiz.


Java Nedir?

Bilgisayar Programlama dersi temel kavramlardan itibaren şu konuları içermektedir. Derleyici (compiler) ve Yorumlayıcılar (interpreter). Dilin Temel Elemanları ve Veri Tipleri. Değişkenler ve Atama-Tanımlama İşlemleri. İşleyiş Akış Kontrolleri. Karar Verme ve Döngü Yapıları. Sınıflar (Class) ve Metotlar. Diziler, Dizi Listeleri (array, arraylist). Kalıtım ve Özyineleme (Inheritance, Recursion). Bilgisayar Programlama dersi, çok yaygın olarak kullanılan programlama platformlarından biri olan Java ve bu platforma has programlama dilinin verildiği dersdir.

Java, Sun Microsystems mühendislerinden James Gosling tarafından geliştirilmeye başlanmış açık kodlu, nesneye yönelik, zeminden bağımsız, yüksek verimli, çok işlevli, yüksek seviye, adım adım işletilen (yorumlanan-interpreted) bir dildir.

Günümüzde Java, web tabanlı ticari uygulamalardan uzay teknolojilerine kadar çok fazla alanda karşımıza çıkmaktadır. Java dersi ile bu programlama diline çok iyi bir başlangıç yapılır. Dersin amacı, Java'nın bütün inceliklerini öğretip, uygulamaya dair hem teorik hem pratik eğitim vermektir. Ders dahilinde Java teknolojileri ele alınır ve donanımlı Java yazılımcıları yetiştirilir. Java programlama dersi diğer programlama dillerini kavramanıza ve bakış açınızı genişletmenize de yararlı olacaktır.

Verilen Kursların Ayrıntıları
Advanced Systems Teknoloji Eğitim Merkezi ileri düzey yazılım teknolojileri üzerine bireysel, grup ve şirket eğitimleri vermektedir. Deneyimli eğitmenlerimiz ile Java,C #, JSP, ASP.NET, MVC, Web Servisleri, Oracle, MS SQL Server, NoSQL veri tabanları ve bigdata teknolojileri başta olmak üzere kurum ve kişi ihtiyacına özel içerikler ile uygulamalı eğitimler vermekteyiz. bkbklpmpnolbb