Bu kursu paylaş
0 Yorum

ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , İngilizce Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , İş İngilizcesi Kursu

Kurs Veren Hakkında Özet Bilgi:
ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 14.05.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 1533 kurs verenden 180 . sıradadır. Başta Yabancı Dil olmak üzere 7 farklı kurs vermektedir. ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR, 104 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs Veren Hakkında
Amerkan Kültür Yabancı dil kursları
*Öğrencinin kendi Kendisini Değerlendirme
*Tamamen ücretsiz eğitim materyalleri ile aktiviteye dayalı dersler
*Yaşam boyu eğitim garantisi
*Dünya İngilizcesi
*2010-2011-2012 yıllarında Tüketici Kalite Ödülü
*2011 yılı 3. Uluslararası AB Kalite Zirvesinde Avrupa Dil Ödülü
*2015 yılı Tokyo World Quality Award
*Kurumlara yönelik spesifik iş İngilizcesi
*Avrupa Konseyinden onaylı Avrupa Dil Portfolyosu kullandırmaya yetkili tel yabancı dil eğitim kurumudur.
Türkiye'de 100'den fazla şubesi ile köklü bir kuruluş olan ve İngilizce ağırlıklı olmak züere dil eğitimi veren Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, Atakule Şubesi ile de yabancı dil öğrenirken kaliteli eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir.
Alanında uzman eğitim kadromuz ile yetişkin ve çocuklar için başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her alanda eğitim vermekteyiz. Siz de şubemize gelerek diğer kurslardan farkımızı deneyim edebilirsiniz.

Fotoğraflar
ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR

Verilen Kursların Ayrıntıları
Amerkan Kültür Yabancı dil kursları *Öğrencinin kendi Kendisini Değerlendirme *Tamamen ücretsiz eğitim materyalleri ile aktiviteye dayalı dersler *Yaşam boyu eğitim garantisi *Dünya İngilizcesi *2010-2011-2012 yıllarında Tüketici Kalite Ödülü *2011 yılı 3. Uluslararası AB Kalite Zirvesinde Avrupa Dil Ödülü *2015 yılı Tokyo World Quality Award *Kurumlara yönelik spesifik iş İngilizcesi *Avrupa Konseyinden onaylı Avrupa Dil Portfolyosu kullandırmaya yetkili tel yabancı dil eğitim kurumudur. Türkiye'de 100'den fazla şubesi ile köklü bir kuruluş olan ve İngilizce ağırlıklı olmak züere dil eğitimi veren Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, Atakule Şubesi ile de yabancı dil öğrenirken kaliteli eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir. Alanında uzman eğitim kadromuz ile yetişkin ve çocuklar için başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her alanda eğitim vermekteyiz. Siz de şubemize gelerek diğer kurslardan farkımızı deneyim edebilirsiniz.

Yorumlar