Ücretsiz Teklif Al

ATAKULE AMERİKAN KÜLTÜR

Kurs Yeri : ÇANKAYA, ANKARA


Detaylar

Verdiği Kurslar

Lise İngilizce Özel Ders kursu , Ortaokul İngilizce Özel Ders kursu , İlkokul İngilizce Özel Ders kursu , Çocuklar İçin İngilizce kursu , Yabancı Dil kursu , İngilizce kursu , İş İngilizcesi kursu

Değerlendirme 0 Yorum
Hakkımızda:

Amerkan Kültür Yabancı dil kursları
*Öğrencinin kendi Kendisini Değerlendirme
*Tamamen ücretsiz eğitim materyalleri ile aktiviteye dayalı dersler
*Yaşam boyu eğitim garantisi
*Dünya İngilizcesi
*2010-2011-2012 yıllarında Tüketici Kalite Ödülü
*2011 yılı 3. Uluslararası AB Kalite Zirvesinde Avrupa Dil Ödülü
*2015 yılı Tokyo World Quality Award
*Kurumlara yönelik spesifik iş İngilizcesi
*Avrupa Konseyinden onaylı Avrupa Dil Portfolyosu kullandırmaya yetkili tel yabancı dil eğitim kurumudur.
Türkiye'de 100'den fazla şubesi ile köklü bir kuruluş olan ve İngilizce ağırlıklı olmak züere dil eğitimi veren Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, Atakule Şubesi ile de yabancı dil öğrenirken kaliteli eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir.
Alanında uzman eğitim kadromuz ile yetişkin ve çocuklar için başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her alanda eğitim vermekteyiz. Siz de şubemize gelerek diğer kurslardan farkımızı deneyim edebilirsiniz.


Kurs Detayı

Amerkan Kültür Yabancı dil kursları *Öğrencinin kendi Kendisini Değerlendirme *Tamamen ücretsiz eğitim materyalleri ile aktiviteye dayalı dersler *Yaşam boyu eğitim garantisi *Dünya İngilizcesi *2010-2011-2012 yıllarında Tüketici Kalite Ödülü *2011 yılı 3. Uluslararası AB Kalite Zirvesinde Avrupa Dil Ödülü *2015 yılı Tokyo World Quality Award *Kurumlara yönelik spesifik iş İngilizcesi *Avrupa Konseyinden onaylı Avrupa Dil Portfolyosu kullandırmaya yetkili tel yabancı dil eğitim kurumudur. Türkiye'de 100'den fazla şubesi ile köklü bir kuruluş olan ve İngilizce ağırlıklı olmak züere dil eğitimi veren Amerikan Kültür Derneği Dil Okulları, Atakule Şubesi ile de yabancı dil öğrenirken kaliteli eğitim almak isteyenlere hizmet vermektedir. Alanında uzman eğitim kadromuz ile yetişkin ve çocuklar için başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar her alanda eğitim vermekteyiz. Siz de şubemize gelerek diğer kurslardan farkımızı deneyim edebilirsiniz.