Ankara Çankaya Atılgan Fight Academy

Bu kursu paylaş
0 Yorum

ATILGAN FİGHT ACADEMY

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Tekvando Kursu , Kickboks Kursu , Spor Akademisi Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
ATILGAN FİGHT ACADEMY, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 10.03.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2926 kurs/özel ders verenden 880 . sıradadır. Başta Spor Akademisi olmak üzere 3 farklı kurs/özel ders vermektedir. ATILGAN FİGHT ACADEMY, 275 gelen talepten 1 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Atılgan Fight Academy bünyesinde barındırdığı, speed bag, punching ball, TRX gibi özel ekipmanlar ile dövüş sporlarına uygun olarak dizayn edilmiş, Ankara’da bu eğitimi alabileceğiniz en iyi salonlardandır. AFA, Kickboks, Boks, Muay Thai, Brezilya Jiu-Jitsu, Mixed Martial Arts branşlarında ve özel crossfit çalışmalarında size dünya standartlarında eğitim sağlar. Amacımız; tarzınız ne olursa olsun en uygun fiyat ile en iyi dövüş sporları eğitimini verirken, öğrencilerimize temel değerlerin yanı sıra saygı, disiplin, zihinsel odaklanma, benlik saygısı, özgüven, çeviklik gibi yaşam becerilerini aşılamaktır. Kazandığınız bu beceriler hayatta karşınıza çıkabilecek herhangi bir engelle kolaylıkla başa çıkmanızı sağlayacaktır. Eğitmenlerimiz hayatta başarılı olmanız için kişisel hedefler kurmanıza ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur.Verilen Kursların Ayrıntıları
Atılgan Fight Academy bünyesinde barındırdığı, speed bag, punching ball, TRX gibi özel ekipmanlar ile dövüş sporlarına uygun olarak dizayn edilmiş, Ankara’da bu eğitimi alabileceğiniz en iyi salonlardandır. AFA, Kickboks, Boks, Muay Thai, Brezilya Jiu-Jitsu, Mixed Martial Arts branşlarında ve özel crossfit çalışmalarında size dünya standartlarında eğitim sağlar. Amacımız; tarzınız ne olursa olsun en uygun fiyat ile en iyi dövüş sporları eğitimini verirken, öğrencilerimize temel değerlerin yanı sıra saygı, disiplin, zihinsel odaklanma, benlik saygısı, özgüven, çeviklik gibi yaşam becerilerini aşılamaktır. Kazandığınız bu beceriler hayatta karşınıza çıkabilecek herhangi bir engelle kolaylıkla başa çıkmanızı sağlayacaktır. Eğitmenlerimiz hayatta başarılı olmanız için kişisel hedefler kurmanıza ve bu hedeflere ulaşmanıza yardımcı olur.