Ankara Çankaya Beysen Cumalı

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Beysen  Cumalı

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Verdiği Kurslar: Özel ilkokul Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Beysen Cumalı , ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 09.11.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2747 kurs/özel ders verenden 466 . sıradadır. Başta Özel ilkokul olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. Beysen Cumalı , 16 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
10 yılı aşkın tecrübe.Üstün zekalı-normal-kaynaştırma-zihinsel engelli-down sendromlu-dikkat eksikliği olan-anlama güçlüğü çeken-ödev yapmayı sevmeyen-çabuk unutan çocukların hepsinde uzun yıllar gerek okul gerekse bireysel etüt çalışmasıyla %100 başarıyı sağlamanın gururuyla...

Fotoğraflar

Özel ilkokul Nedir?

Zorunlu öğrenim çağındaki kız ve erkek çocukların temel eğitim ve öğretimini sağlamak üzere devletçe açılan ya da açılmasına izin verilen dört yıllık okul.

Verilen Kursların Ayrıntıları
İlkokul öğrencileriyle okul derslerine yardımcı okuma_yazma,Türkçe,Matematik,İngilizce konu anlatımı-tekrar-test çözümü-ölçme değerlendirme ve sosyal gelişim çalışmaları 10 yılı aşkın iş tecrübesiyle %100 başarı garantili olarak titizlikle yürütülmektedir.Ayrıca özel öğrenme güçlüğü çeken,dikkat eksikliği olan,down sendromlu olan bireylerle de %100 başarı garantisiyle eğitim-öğretim yapılmaktadır.Dersler öğrencilerin evinde yapılmakta olup dersin seans ücreti 75 TL’dir.Eğitim bir süreçtir.Okul-aile-eğitici-sosyal çevre ilişkisinin bir ürünü olup hepsiyle iç içedir.Ulu Önder ve Başöğretmen M.Kemal Atatürk’ün yaktığı eğitim meşalesinin izinden giden,dinamik,yenilikçi,üretken ve başarılı bireyler yetiştirmek hedefiyle...NOT:Yabancı kökenli öğrencilere de ders verilmektedir.