Ankara Çankaya Bilge Arı Eğitim Kurumları

Bu kursu paylaş
0 Yorum

BİLGE ARI EĞİTİM KURUMLARI

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Matematik Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
BİLGE ARI EĞİTİM KURUMLARI, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 11.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 1583 . sıradadır. Başta Matematik olmak üzere 1 farklı kurs/özel ders vermektedir. BİLGE ARI EĞİTİM KURUMLARI, 5 gelen talepten 0 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SINAVLARA HAZIRLIK KURSU
Sınavlara Hazırlık Kursumuzda 15-20 kişilik  gruplarımız, uzman kadromuzla sizlere yoğun bir program sunuyoruz. Aynı zamanda öğrencilerimizin eksik olduğu derslerde birebir etüt ve grup etüdü hizmetleri verilmektedir. Özel takip sistemimizle öğrencilerimizin giriş çıkış saatleri, devamsızlık bilgileri ve özgün sorulardan oluşan tarama ve deneme sınavı sonuçları siz değerli velilerimize aynı gün içinde bildirilmektedir.

Biliyoruz ki başarı; kurs, aile ve öğrenci üçgeni içerisinde harmanlanıp ortaya çıkmaktadır. Bu nedenle velilerimizin her konuda bilgilendirilmesi kurumumuzun vazgeçilmez prensiplerindendir. Öğrencilerimizin sürekli kurs ortamında kalıp ders çalışmaları için gerekli bütün imkânları sağlıyoruz. Gerek etüt öğretmenleri, gerekse ders öğretmenleri sürekli yanlarında olup bir eksiklik gördüklerinde anında müdahale etmektedirler. Bu da öğrencinin konuları biriktirmeden eksikleri görmesini sağlar ki bu durum iyi bir temelin oluşmasının en önemli en doğru yoludur.

Kursumuzda;

Matematik Kursu
Türk Dili Kursu
Tarih Kursu programları uygulanmaktadır.
Kursumuz;

Uzman Öğretmen Kadrosu,
Aylık Değerlendirme Sınavları,
Her Dersin Sonunda Quiz,
Derslerle İlgili Yaprak Testler,
Ek Çalışma Programları,
Ölçme ve Değerlendirme Sonuçlarının Öğrencilere Analiz Edilmesi,
Bireysel Rehberlik – Psikolojik Danışmanlık – ölçme Değerlendirme,
Dershanemizin Ücretsiz Verdiği Konu Anlatımlı Soru Çözümlü Kitaplar,
Öğrenciler için başarıyı izleme ve değerlendirme toplantıları
Ciddi ve Disiplinli Eğitim Anlayışı `nı benimsemektedir.Verilen Kursların Ayrıntıları