Ankara Çankaya Bilgehan Bölek

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bilgehan Bölek

çankaya, ANKARA
BİREYSEL ÜYE
Kurs/Özel Ders Veren Tanıtım Videosu
Verdiği Kurslar: Photoshop Kursu , SketchUp Kursu , Autocad Kursu , 3D Studio Max Kursu , Revit Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bilgehan Bölek, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 08.08.2017 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2972 kurs/özel ders verenden 102 . sıradadır. Başta 3D Studio Max olmak üzere 5 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bilgehan Bölek, 72 gelen talepten 21 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
Ankara TOBB ETU Mimarlık Fakültesi'nden mezunum. 3D modelleme, mimari görselleştirme, konsept tasarım gibi konularda bilgi sahibiyim. 3D Studio Max, Photoshop, Adobe Premiere, Adobe After Effects, Revit, Sketchup Pro ve Pluginleri, VRay for 3Ds Max, AutoCADgibi programlar hakkında iyi bir bilgi birikimine sahibim. Fotoğrafçılık ve Karakalem çizimin yanısıra Dijital sanatlara da ilgiliyim. 3D Studio Max, Revit, 3D Studio Max için VRay dersleri mimari amaçlı olarak verilir.  Kurs öğrenciyle hoca ve öğrencinin uygun bulduğu bir yerde buluşarak yapılabilir. Yaptığım çalışmalar ve CV'me Google'dan adımı aratarak kendi Wix sitem üzerinden ulaşabilirsiniz.

Fotoğraflar


Verilen Kursların Ayrıntıları
Mimari amaçlı görselleştirme için eğitimlerin yanında fotoğrafçılıkta kullanılması amacıyla retouch eğitimleri (Işık ayarlama, Burn, Color Correction, vs. gibi) eğitimleri vermekteyim.
SketchUP'ın en temel noktaları anlatılıp sonrasında Mimari anlamda işinize en çok yarayacak modelleme teknikleri, gruplama, vb. bilgilerin yanında yine bu amaçlarla işlerinizi kolaylaştırabilecek pluginler ve bunların da nasıl kullanılacağına dair eğitimler vermekteyim.
En temel AutoCAD bilgilerinden başlanarak bir mimari projenin nasıl işlenebileceğine yönelik bir yol haritası gösterilir. Çizgi tiplerinden çeşitli araçlara; en gerekli komutlar, durumlar gösterilir. Uygulamalarla bu komutların pekiştirilmesi sağlanır ve sağlam bir altyapı sağlanarak detaylandırma sağlanmış olur.
Temel 3D Modelleme eğitiminden basit düzeyde animasyon, oyun karakteri modellemeye; ileri düzey mimari modelleme ve mimari görselleştirmeye kadar çeşitli düzeylerde eğitim vermekteyim.
Mesleğim gereği Revit Architecture (Mimari) eğitimi konusunda ders vermekteyim. En temel grid sistemlerden yapıyı yapıtaşlarıyla sıfırdan CAD çizimleri veya diğer sistematik yöntemlerle kolon-kiriş olarak yapıyı yükseltip gerekli yapı detaylandırmasını göstermekle birlikte, yapının malzeme metrajı, ısı analizi, paftalanması, görselleştirme (sunum teknikleri) gibi çalışmalarını da eğitimlerimde göstermekteyim.