Ankara Çankaya Bilişsel Akademi

Bu kursu paylaş
0 Yorum

Bilişsel Akademi

çankaya, ANKARA
KURUMSAL ÜYE
Verdiği Kurslar: Lise İngilizce Özel Ders , Ortaokul İngilizce Özel Ders , İlkokul İngilizce Özel Ders , Almanca Özel Ders , Fransızca Özel Ders , İngilizce Özel Ders , Hızlı Okuma Kursu , İngilizce Kursu , Almanca Kursu , Fransızca Kursu , Aile Birleşimi Kursu , YÖKDİL Sınavı Kursu , Çocuklar İçin İngilizce Kursu , Yabancı Dil Kursu , Denizcilik İngilizcesi Kursu , İngilizce Yazışma Teknikleri Kursu , Havacılık İngilizcesi Kursu , İş İngilizcesi Kursu , Okuma Yazma Kursu , Proficiency (Hazırlık Atlama) Kursu , TOEFL Kursu , IELTS Kursu , YDS Kursu , LGS (TEOG) İngilizce Kursu

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında Özet Bilgi:
Bilişsel Akademi, ANKARA ÇANKAYA ve civarında hizmet vermekte olup 05.01.2019 tarihinden itibaren kursbudur.com ailesinin bir üyesidir. ANKARA ilinde hizmet veren 2971 kurs/özel ders verenden 824 . sıradadır. Başta IELTS olmak üzere 24 farklı kurs/özel ders vermektedir. Bilişsel Akademi, 402 gelen talepten 2 tanesine teklif vermiştir.

Kurs/Özel Ders Veren Hakkında
SAĞLIKLI GELECEK İÇİN BİLİŞSEL AKADEMİ !
8 yıla aşkın tecrübemiz ile sizlere geleceğiniz için atacağınız temellerde öncü olmaya devam ediyoruz. Yerli ve Yabancı olan uzman kadromuz ile birlikte kurmuş olduğunuz hayallere ulaşmanıza bir basamak olacağız. Sizin, eşinizin hatta çocuklarınızın bile alması gereken eğitimleri en modern sınıflarda, alanında en yetkili öğretmenlerimizle öğreniminize devam edebilir hatta en kısa sürede üstün derecede tamamlaya bilirsiniz. Yetişkin bireyler için bulunan kurslarımız, çocuklar için hızlı okuma ve İngilizce kurslarımız, genç bireylerimiz için ise sınava hazırlık kurslarımız ile umutlarınıza giden yolda destek olmaya devam ediyoruz.
HIZLI OKURKEN ANLAMAK İSTİYORSANIZ YANINIZDAYIZ
3 haftalık bir eğitimle okuma hızınızı ve anlama oranınızı attırıyoruz. Hızlı okuma kursları arasında akademimizin uzman öğretmen kadrosu ve %100 özgün içeriklerle oluşturulmuş konu anlatımı ile birlikte okurken zamandan kazanacak ve okuduğunuzu daha net anlayacaksınız. Hızlı okuma kursuna her yaştan birey katılabilme imkânıyla birlikte disleksi (okuma güçlüğü) rahatsızlığı bulunanlara umut kaynağı oluyoruz. Kişi sayısı az olan sınıflarımızda, en modern materyaller ile yetişkinlerimize hızlı okurken anlama sanatını, gençlerimize ise hızlı okuma kursumuzla sınavlarında zaman kazandırmayı hedefliyoruz.
DİL ÖĞRENMEK BU KADAR KOLAY OLMAMIŞTIR
Bilişsel akademi olarak istediğiniz dili rahatlıkla uzaman kadromuz ve modern dersliklerimizde öğrenebilirsiniz. Özgün içerikli konu anlatımlarımız ve uzman kadromuz il artık dil öğrenmek daha da kolaylaşıyor. İşte başlıca dil kurslarımız.
• ÇOCUKLAR İÇİN İNGİLİZCE
• İNGİLİCE KURSU
• ALMANCA KURSU
• FRANSIZCA KURSU
• RUSÇA KURSU
• İTALYANCA KURSU
• İSPANYOLCA KURSU
• ARAPÇA KURSU
• ÇİNCE KURSU
• JAPONCA KURSU
• YABANCILAR İÇİN TÜRKÇE
• OSMANLICA KURSU
Bütün bu kurslarımıza ek olarak YÖS-SAT kurslarımız ve sınavlara hazırlık kurslarımız da yer almakta artı olarak da bireysel olarak özel ders alabilirsiniz. İstediğiniz dalda en iyisi olabilmeniz için Bilişsel Akademi olarak sizlerin yanınızdayız. İstediğiniz alanlarla alakalı iletişime geçmek için ve daha da detaylı bilgi edinebilmek için web adresimizi ziyaret edebilir, sorularınızı yönelte bilirsiniz. İşte web adresimiz https://www.bilisselakademi.com/   Hedeflerinize giden yolda sizlere yön göstermek bizlere mutluluk verecektir.Verilen Kursların Ayrıntıları
Ankara' da Almanca eğitimleri vermekte olan Bilişsel Akademi Almanca kursları ile en kısa sürede en uygun fiyatla Almanca öğreneceksiniz.

Almanca Özel Ders
Almanca Grup Eğitimleri
Almanca A1 Aile Birleşim
Almanca YDS
Fransızca öğrenmek için beklemeyin!
Kendi yöntem ve tekniklerimizle ilk günden hem hızlı okuyoruz hem de anlama oranınımız artıyor.
Ankara' da Almanca eğitimleri vermekte olan Bilişsel Akademi Almanca kursları ile en kısa sürede en uygun fiyatla Almanca öğreneceksiniz.

Almanca Özel Ders
Almanca Grup Eğitimleri
Almanca A1 Aile Birleşim
Almanca YDS
Fransızca öğrenmek için beklemeyin!
Almanca aile birleşimi eğitimlerimiz ekonomik ve business eğitimler olarak iki ayrılmaktadır. Busines eğitimlerimiz birebir yapılmakta olup kurs saatlerini sizler belirlemektesiniz.
Kendi yöntem ve tekniklerimizle ilk günden hem hızlı okuyoruz hem de anlama oranınımız artıyor.